Hsd Vreteno Hsd Atc 9Kw Es929 24000Rpm Iso30 na prodaju (11.972)
Gorzów Wielkopolski Vreteno HSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
HSDHSD ATC 9kW ES929 24000RPM ISO30
Remscheid Komponenta
GMNHSP150 x 381 9kW 800Hz 24000rpm 400V - HSK C-6 HF-Spindel --
Nemačka Glodanje vretena
HSDES 779L 4P 12,00 kW H1