Starfrost HS-750F-17H.
Stanje
Polovno
Lokacija
Bury St Edmunds Ujedinjeno Kraljevstvo
Mašina za preradu mesa Starfrost HS-750F-17H.
more Images
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Starfrost HS-750F-17H.
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za preradu mesa
Proizvođač:
Starfrost
Model:
HS-750F-17H.
Stanje:
skoro kao nov (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Chapel Pond Hill, IP32 7HT Suffolk, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Opis
Novi i neiskorišćeni spiralni zamrzivač. Instaliran novi u 2023. godini i nikada se ne koristi. 800mm pojas sa upotrebljivom širinom od 750mm, 17 nivoa, 80mm maksimalna visina proizvoda. Kućište oko 9.8m k 8.2m k 3.8m. Ulaz na 0,9 m, izlaz na 3,25 m. Prečnik bubnja 4.247m ili sa pojasom 5.873mm. Dužina pojasa 270m.