Mössner SM 420
Godina proizvodnje
Lokacija
Ahaus Nemačka
Tester za opseg - vertikalno Mössner SM 420
more Images
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Mössner SM 420
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Tester za opseg - vertikalno
Proizvođač:
Mössner
Model:
SM 420
Godina proizvodnje:
Lokacija:
Ahaus Nemačka
Opis
Prečnik rolne 420 mm
Projekcija 410 mm
Radni predmet Visina 295 mm
Brzina sečenja 12 - 375 m / min
Površina stezanja tabele 600 k 600 mm
Giodpfoxaa Avox Ambjt
Dužina testere 3150-3260 // 3-16 mm
Radna visina 1020 mm,
napon 380 V
Ukupna potreba za napajanjem 1.1 / 1.7 kV
Težina mašine cca. 620 kg
Zahtev za prostorom cca. 1000 k 800 k 1900 mm