ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Borken Nemačka
Mašina za ispitivanje materijala ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
more Images
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
ZwickRoell BT1-FR050TH.A1K
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za ispitivanje materijala
Proizvođač:
ZwickRoell
Model:
BT1-FR050TH.A1K
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Einsteinstraße 8a, 46325 Borken, Deutschland Nemačka
Opis
Zwick
Tip: BT1-FR050TH.A1K 50 kN
Zwick/Roell BT1-FR050TH.A1K mašina za ispitivanje materijala – Precizna DMS ispitivanja
Napomena: Računar nije uključen!!
Istaknuto:
Ispitna snaga: 50 kN (zatezanje / pritisak)
Visokoprecizni TC-MODCSCC modul za DMS mernu ćeliju (4- & 6-žilni)
Opseg merenja: 0,2 – 165% nazivnog opterećenja, prikupljanje podataka do 500 Hz
Maksimalna rezolucija: do 297.000 tačaka (pri 50 Hz)
Ponovljiva tačnost pozicioniranja ±10 µm
Gjdpjw S Hvzjfx Ambeit
Brzina poprečne grede: 0,0005 – 600 mm/min
Robusna konstrukcija,
kompaktne dimenzije: visina 1.814–2.688 mm,
širina 936 mm, dubina 722 mm
Nizak nivo buke: 59 dB(A), radna temperatura +10 do +35 °C, vlažnost vazduha 20–90%
Posebnosti:
Idealno za istraživanje i razvoj
ili industrijska ispitivanja materijala
Dimenzije i težina:
Rama za opterećenje:
Ispitna snaga (zatezanje/pritisak): 50 kN
Visina rama: 1.714 mm
Ukupna visina: 1.814 – 2.688 mm
Širina rama: 760 mm
Ukupna širina: 936 mm
Dubina rama: 477 mm
Ukupna dubina: 722 mm