Zayer KPU6500AR
Godina proizvodnje
Lokacija
Albano Sant'Alessandro Italija
CNC glodalica sa dvostrukim stubovima tipa mosta Zayer KPU6500AR
more Images
YouTube video
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Zayer KPU6500AR
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
CNC glodalica sa dvostrukim stubovima tipa mosta
Proizvođač:
Zayer
Model:
KPU6500AR
Godina proizvodnje:
2001
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Via Calipari, 6, 24061 Albano S. Alessandro, Italy Italija
Opis
Tehničke karakteristike mostne glodalice
Proizvođač: ZAYER
Model: KPU-5000 AR
Godina: 11/2001
CNC: HEIDENHAIN TNC-430
Radna površina stola: 6.500 x 1.800 mm
Uzdužni hod (X osa): 6.500 mm
Poprečni hod (Y osa): 3.050+873 mm
Vertikalni hod (Z osa): 1.250 mm
Razmak između stubova: 2.450 mm
Maksimalna visina između vretena i stola sa sfernom glavom: 1.565 mm
Maksimalna visina između vretena i stola sa glavom pod 45° u vertikalnom položaju: 1.574 mm
Brzi hod (X, Y, Z): 25.000 mm/min
Maksimalni radni posmak: 15.000 mm/min
Glave: Automatska glava 45° (A osa / B osa) – 360.000 pozicija
Automatska glava 45°
Konus: ISO-50 – DIN 69871
Brzina automatske glave 45°: 6.000 o/min
Sferna rotaciona glava: UKLJUČENA
Glava sa direktnim izlazom: UKLJUČENA
Konus: ISO-50
Snaga glavnog motora: 37 kW
Opseg brzina: 2
Promena glava ručno: UKLJUČENO
Uvlačiva automatska podrška za glavu 45° sa desne strane: UKLJUČENO
Uvlačiva automatska podrška za glavu sa direktnim izlazom sa desne strane: UKLJUČENO
Ethernet konekcija: UKLJUČENO
Dupli transporter strugotine (po jedan sa svake strane mašine): UKLJUČENO
Rezervoar za ulje 1000 l sa filter papirom + magnetnim separatorom: UKLJUČENO
Unutrašnje hlađenje 20 bara: UKLJUČENO
Spoljašnje hlađenje 10 bara: UKLJUČENO
Automatska zamena alata: UKLJUČENO
Broj pozicija u izmjenjivaču alata: 60
CNC 3D ROT funkcija: UKLJUČENO
Ostalo:
Tačnost pozicioniranja: 0,010 mm
Repetitivna tačnost: 0,005 mm