Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2014
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Slovačka Slovačka
Mašina za pakovanje Tunnel 50 TUNNEL50 DG
more Images
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Tunnel 50 TUNNEL50 DG
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za pakovanje
Proizvođač:
Tunnel 50
Model:
TUNNEL50 DG
Broj mašine:
MF09BB30
Godina proizvodnje:
2014
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Nitrianska 59, 942 01 Šurany, Slovensko Slovačka
Pozvati
Tehnički detalji
Vrsta ulazne struje:
trofazni
Oprema:
stezna čeljust
Opis
NA PRODAJU – Minipack-Torre Tunnel 50 termo tunel (Italija)
Opis mašine
Tehničke specifikacije (približno)
7200 W 11 A
Proizvođač: Minipack-Torre (Italija)
Model: Tunnel 50
Tip: Termo tunel (mašina za termo pakovanje)
Napajanje: 400 V / 3 faze / 50 Hz
Podešavanje temperature i brzine transportne trake
Digitalni upravljački panel (za temperaturu i brzinu trake)
Unutrašnji transportni valjci od nerđajućeg čelika
Hitni stop i glavni prekidač
Dimenzije tunela: približno 850 × 500 mm (Š × V)