Trimwex SL-HPR3-1000-100
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2018
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Baja Mađarska
Hidraulična presa Trimwex SL-HPR3-1000-100
more Images
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Trimwex SL-HPR3-1000-100
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Hidraulična presa
Proizvođač:
Trimwex
Model:
SL-HPR3-1000-100
Broj mašine:
B24271F/01
Godina proizvodnje:
2018
Stanje:
skoro kao nov (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Szegedi út-94, 6500 Baja, Magyarország Mađarska
Opis
Radna dužina: 3000 mm
Radna širina: 1000 mm
Debljina lepka: 20 – 100 mm
Broj nivoa: 3
Ručno okretanje
Pritisak vrši jednostrani hidraulični cilindar
Broj cilindara po nivou: 6
Pritisni cilindri su fiksirani
Tip cilindra: Ø 40 x 150 mm
Specifičan pritisak: 6 kg/cm²
Broj steznika po nivou: 3
Svaki steznik ima pneumatski cilindar
Tip pneumatskog cilindra: Ø 50 x 75 mm
Svaki steznik ima sopstveni ulazni/izlazni ventil za vazduh
Regulacija pritiska putem regulatora
Hidraulična jedinica
Gedpfxoy Rruuo Ad Sjbl
Protok pumpe: 5,8 l/min
Snaga hidrauličnog motora: 2,5 kW
Maksimalni pritisak hidrauličnog motora: 30 – 160 bar