SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stanje
Novo
Lokacija
Ahaus Nemačka
Sto za stezanje SIEGMUND 16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
more Images
YouTube video
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za stezanje
Proizvođač:
SIEGMUND
Model:
16, PROFESSIONAL EXTREME 8.7
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Lokacija:
Ahaus Nemačka
Opis
Dužina stola 2400 mm
Širina stola 1200 mm
Visina stola (bočni panel) 100 mm
Težina 499 kg
SIEGMUND ovlašćeni distributer – svi artikli dostupni!
Opis proizvoda
- Potpuno kaljeni alatni čelik X8.7 + plazma-nitriranje
- Debljina materijala cca 11,5 – 13 mm
- Bočna stranica od visokokvalitetnog čelika S355J2+N + plazma-nitriranje
- Prečnik rupa Ø 16 mm
- Raster rupa na površini 50x50 mm
- Uglovi, ivice i rupe su zaobljeni
- Visina bočne stranice 100 mm
Gsdpfxsxaab Ee Ambsit
- Rupe na bočnoj stranici u dijagonalnom rasteru
- Uključena skala na površini
- Konstrukcija ojačana rebrima
- Linije rastera omogućavaju preciznu montažu.
Varilački stolovi standardno dolaze sa skalom.
Plazma-nitrirana izvedba:
- Zaštita od rđe / ogrebotina / prianjanja zavarivačkih kapljica
- Otporan na koroziju / veća nosivost
Oprema:
- Sistem rupa 16 mm / dimenzije 2400 x 1200 x 100 mm