Schaublin 102N-VM-CF high precision lathe
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
Lokacija
Szigetszentmiklós Mađarska
Precizni strug Schaublin 102N-VM-CF high precision lathe
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Precizni strug
Proizvođač:
Schaublin
Model:
102N-VM-CF high precision lathe
Godina proizvodnje:
2005
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Gyári u. 72, 2310 Szigetszentmiklós, Magyarország Mađarska
Opis
Schaublin 102N-VM-CF visokoprecizni švajcarski strug
Godina proizvodnje: 2005
Maks. dozvoljeni prečnik iznad ležaja: 200 mm
Maks. dozvoljeni prečnik iznad klizača: 120 mm
Visina centara: 102 mm
Razmak između centara: 450 mm
Dužina ležaja: 1000 mm
Visina ležaja: 168 mm
Snaga: 4,2 kW
Brzina vretena: 100 – 3000 o/min
Vreteno: W25
Poprečni hod, X osa: 100 mm
Rezolucija, X osa (radijus): 0,01 mm
Uzdužni hod, Z osa: 90 mm
Gbsdpfx Adsw N Rh As Ssl
Navojno vreteno:
- 8 uzdužnih pomaka
- Veći pomaci mogući upotrebom kontrole navoja za tokarenje
Maks. poprečni presek nosača alata (Multifix sistem): 10x10 mm
Nosač šipki (MULTIFIX sistem) prečnik: 20 mm
Kontraosovina, podesiva po visini i bočno:
Unutrašnji konus nasadnika: Mk2
Prečnik osovine: 30 mm
Hod vretena: 80 mm
Kapacitet rezervoara rashladne tečnosti: 23 L
Napon električnog napajanja: 400 V
Ukupne dimenzije (dužina x širina x visina): 1500 x 510 x 1550 mm
Pribor / opcije:
- ACU-RITE digitalna jedinica za očitavanje, 3 ose X-Z-Z1
Rezolucija X ose: 0,001 mm
Rezolucija Z ose: 0,005 mm
Rezolucija Z1 ose: 0,005 mm
- Rashladni sistem
- Zadnja limena zaštita
- Dupli Start/Stop pedal i reverzija smera rotacije vretena
- Schaublin W25 set steznih čaura
- Livena stezna glava W25 Ø110 mm sa vilicama
- Revolverska glava za brzu zamenu alata MULTIFIX-A sa nosačima
- Pogonski sistem za pomoćnu opremu sa kaišem
podesivi i zakretni uređaj za zatezanje kaiša, kompletan pogonski uređaj sa motorom
kaiš Ø6x2’500 mm