Matec 30 HV
Matec 30 HV
Godina proizvodnje
Lokacija
Italija Italija
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
Matec 30 HV Matec 30 HV
more Images
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Matec 30 HV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Matec 30 HV
Proizvođač:
Matec
Model:
30 HV
Godina proizvodnje:
2006
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
, Italija Italija
Pozvati
Tehnički detalji
Udaljenost pomeranja ose X:
2.000 mm
Y osa hod:
600 mm
Radni hod Z-ose:
800 mm
Proizvođač kontrolera:
SIEMENS
Model kontrolera:
Sinumerik 840D
Brzina vretena (maks.):
12.000 o/min
Snaga motora vretena:
30.000 W
Broj mjesta u izmjenjivaču alata:
36
Broj osovina:
5
Referentni broj:
IT-MIL-MAT-2006-00001
Ažuriranje:
Opis
Ova 5-osna Matec 30 HV mašina proizvedena je 2006. godine. Ima hod od 2000 mm po X-osi, 600 mm po Y-osi i 800 mm po Z-osi. Mašina je opremljena Sinumerik 840D CNC upravljanjem, magacinom alata sa 36 pozicija i maksimalnom brzinom vretena od 12.000 obrtaja u minuti. Ako tražite visokokvalitetne mogućnosti obrade, preporučujemo da razmotrite vertikalni obradni centar Matec 30 HV koji nudimo na prodaju. Kontaktirajte nas za više informacija.
Gjdpey Rrlmjfx Ambsit
• Elektronski ručni točkić
• Kapacitet magacina alata: 36 pozicija
• Rashladna tečnost kroz vreteno (IKZ): 20 bar