Kubota Kx101-3X4 (Be Machine / 6350 H / Good Condition... na prodaju (110.996)
Sortiraj rezultate
- Najniža cena Najviša cena
- Najnoviji oglasi Najstariji oglasi
- Najkraća udaljenost Najveća udaljenost
- Najnovija godina proizvodnje Najstarija godina proizvodnje
- Najnovije ažuriranje Najstarija ažuriranja
- Proizvođači od A do Ž Proizvođač od Z do A
- Relevantnost
- Najniža cena
- Cena
- Najviša cena
- Cena
- Najnoviji oglasi
- Datum unosa
- Najstariji oglasi
- Datum unosa
- Najkraća udaljenost
- Udaljenost
- Najveća udaljenost
- Udaljenost
- Najnovija godina proizvodnje
- Godina proizvodnje
- Najstarija godina proizvodnje
- Godina proizvodnje
- Najnovije ažuriranje
- Ažuriranje
- Najstarija ažuriranja
- Ažuriranje
- Proizvođači od A do Ž
- Proizvođač
- Proizvođač od Z do A
- Proizvođač
- Oznaka od A do Z
- Oznaka
- Oznaka od Z do A
- Oznaka
- Model od A do Š
- Model
- Model od Z do A
- Model
- Najniža referenca
- referenca
- Najviša preporuka
- referenca
- Najkraće vreme rada
- vreme rada
- Najduže vreme rada
- vreme rada
- relevantnost
- relevantnost
Mali oglas
Madrid
2.068 km
MAIR VIŠEGLAVNA MAŠINA ZA SEČENJE CEVI TRA3000/7/8
MAIRMULTIHEAD TUBE CUTTING MACHINE TRA 3000/7/8
Pozvati
Stanje: polovno, VIŠEGLAVNA MAŠINA ZA SEČENJE CEVI TRA3000/7/8, proizvođač MAIR
Opseg isporuke:
1. Ulazni sto sa:
- Motorizovanim slinga punjačem za utovar celih paketa
- Bočnim lančanim transporterom za pojedinačno uvlačenje cevi
- Gornjom ručicom sa vertikalnim podešavanjem (sprečava unošenje 2 cevi kod malih prečnika)
- Uzdužnim graničnikom i uređajem za ubacivanje cevi
Dcjdpfxoymaw Us Ahieh
2. Mašina za sečenje TRA3000:
- 7 nezavisnih reznih glava
- Sve glave za sečenje se mogu pojedinačno podizati
- Linearni vod sa merilom za pozicioniranje reznih glava
- Centralizovani transportni sistem cevi sa podešavanjem radnog ciklusa
3. Dupla ležišta za prikupljanje RA3, sa:
- Nezavisnim ležištima za prihvat isečenih cevi
- Bočnim separatorima za prilagođavanje dužine prema cevi
- Motorizovanim beskonačnim slingama za nežan prihvat cevi
Napomena: Sa duplim ležištem moguće je vršiti pakovanje i traku vezivanje u ležištu 1 dok proizvodnja neprekidno traje bez zaustavljanja mašine.
4. Glavni električni orman i upravljački pano.
NAPOMENA:
- Mašina je radila vrlo malo sati.
- Mehaničko stanje je odlično.
- Potrebno je samo čišćenje i farbanje da bi bila „kao nova“
Maks. ulazna dužina cevi: 8000 mm
Punjač paketa: 3 T
Maks. kapacitet utovara: 3000 kg
Okvirne cevi (Ø spoljašnji): 12-60 mm
Kvadratne cevi (VxŠ): 12x12-40x40 mm
Pravougaone cevi (VxŠ): 12x16-50x30 mm
Minimalna i maksimalna debljina: 0,8 - 3,0 mm (zavisno od granice razvlačenja)
Dužine sečenja: 330 - 7900 mm
Maks. tolerancija pravolinijskosti: 1 mm/m
Broj reznih glava: 8
Snaga motora: 2,2 kW
Prečnik rezne ploče: 300 mm
Mali oglas
Madrid
2.068 km
Godina 2019. Automatska visokoprecizna mašina za sečenje cevi ADIGE TS72
ADIGEAutomatic high-precision tube cutting machine TS72
Pozvati
Godina proizvodnje: 2019, stanje: polovno, Automatska visokoprecizna mašina za sečenje cevi TS72, proizvođač ADIGE
Mašina seče okrugle, kvadratne, pravougaone i ovalne (ravne) cevi prečnika do 102 mm.
Efikasna proizvodnja:
- Programiranje do 4 različite dužine sečenja po cevi
- Kontinuirane promene dimenzija za male serije
Organizovano izbacivanje:
- Programiranje do 3 različite pozicije izbacivanja plus jedan kontejner za otpad (šut)
Neprekidna proizvodnja:
- Automatska promena proizvodnih parametara bez upotrebe alata
- Magacin za pakete velikog kapaciteta do 4000 kg materijala
Vrhunski kvalitet reza: visoka preciznost, efikasnost i svestranost u sečenju cevi.
- Duple stezne čeljusti za precizno stezanje i visok stepen tačnosti reza
- Tokom povratnog hoda, pila i čeljusti se odvajaju radi smanjenja habanja
TEHNIČKI PODACI
Radni opseg
Djdpfsymangex Ahiech
- Sečenje okruglih cevi: od 8 do 102 mm
- Sečenje kvadratnih cevi: od 10x10 do 80x80 mm
- Sečenje šipki: do 40 mm
- Dužina reza: od 20 mm do 3.000 mm
Utovar
- Utovar iz paketa: potpuno automatski
- Pozicije izbacivanja: 3 + 1 (šut/otpad)
Alati
- Prečnik testere: od 200 do 350 mm
Opšte
- Ukupno instalirana snaga: 20 kW
Mali oglas
济南市
7.705 km
Mašina za lasersko sečenje
Jinan KaFe CNC Machinery Co., Ltd.Two-Chunk Tube Cutting Machine
Pozvati
Stanje: skoro kao nov (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Godina proizvodnje: 2026, vrsta upravljača: CNC upravljanje, stepen automatizacije: automatski, tip aktuacije: hidraulični, snaga lasera: 15.003.000 W, Dužina cevi (maks.): 6.500 mm, maksimalna težina obratka: 80 kg, ulazni napon: 380 V, ulazna frekvencija: 50 Hz, Teška noseća konstrukcija
Adaptivna prateća podrška
Visokoprecizna pneumatska stezna glava
Opcionalno 3D zakošeno sečenje
Pogodne industrije
Nameštaj od cevi, fitnes oprema, automobilski izduvni sistemi, poljoprivredne mašine, distribucija cevi, zaštitne ograde i skela.
Primenjivi scenariji
Dcsdpeza Rm Hefx Ahish
Sečenje okruglih/kvadratnih cevi; rupe, žljebovi, lukovi; pojedinačna i masovna proizvodnja cevi.

Saznajte odmah
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Objavite oglas sada
*po oglasu/mesečno
Mali oglas
Andrychów
663 km
Viljuškar
KomatsuFG20 // VERY GOOD CONDITION
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Godina proizvodnje: 1995, radni sati: 8.869 h, nosivost: 2.000 kg, visina dizanja: 4.500 mm, tačka opterećenja: 600 mm, vrsta goriva: gas, tip jarma: dupleks, građevinska visina: 2.750 mm, tip prenosa: mehanički, dužina viljuške: 1.200 mm, stanje pneumatika: 80 procenat, Tip prednje gume: superelastične gume (crne), ukupna težina: 3.800 kg, prazna masa vozila: 3.800 kg, ukupna visina: 2.750 mm, ukupna dužina: 2.600 mm, ukupna širina: 1.240 mm, maksimalna nosivost: 2.000 kg, gorivo: tečni naftni gas (TNG), Oprema: bočni pomak, viljuške za palete, Prodajemo viljuškare nakon pune usluge.
Pripremljen za krajnjeg korisnika.
Možemo organizovati prevoz unutar Evrope i širom sveta.
=====
VhatsApp Messenger na engleskom jeziku između 9.00 i 21.00
WhatsApp auf Deutsch zwischen 9 Uhr und 21 Uhr.
WhatsApp en français entre 9 heures et 21 heures.
WhatsApp na forum яzыke s 9:00 do 21:00.
=====
Mi smo kompanija specijalizovana za 4-smerne viljuškare, bočne utovarivače i protivtežne viljuškare. Imamo kvalifikovane stručnjake sa preko 20 godina iskustva u industriji viljuškara i građevinskih mašina.
Imamo najbolje mehanike u industriji viljuškara u Poljskoj, imamo mnogo zadovoljnih kupaca širom Evrope. Takođe smo proizvođač EPAL EUR paleta i poznati smo po odličnom kvalitetu i blagovremenoj isporuci.
Dcedpfx Ahozba Rwsieh
Pre isporuke kupcu, testiramo opremu i vršimo potpunu inspekciju. Obavljaju se sve neophodne popravke. Kupac dobija viljuškar spreman za rad.
U Poljskoj, na zahtev kupca, možemo izvršiti prihvatanje opreme od strane Državne kancelarije za tehničku inspekciju.
Osnovna misija naše kompanije je da zadovolji kupca i reši svoje logističke probleme. Znamo kako da dobro pripremimo mašinu i učinimo kupca zadovoljnim i preporučimo nas drugim kupcima.
Pozivamo vas da nas kontaktirate i iskoristite naše usluge.
Potreban vam je dobavljač viljuškara? Kontaktirajte nas
Mali oglas
Nemačka
902 km
5-osni CNC obradni centar Format 4 Profit H 35
Format4Profit H 350 16.30
Pozvati
Stanje: polovno, Godina proizvodnje: 2016, Polovna mašina
Godina proizvodnje: 2016
Oprema i tehnički podaci:
Dcedjy Ih Rgepfx Ahish
- Električni priključak 3x400V 50 / 60Hz
- Kardanska 5-osna elektro vretena 12 kW (S6) HSK F63
- 24.000 obrtaja/min
- Keramička ležaja uključujući tečno hlađenje sa beskonačno podesivom usisnom kapom – elektromotorno upravljana
- Puna nominalna snaga pri cca 12.000 obrtaja/min
- Opseg brzine: 1000 - 24.000 obrtaja/min
- Pogon: trofazni HF motor upravljan inverterom
- Smer obrtanja: levo/desno
- 2 upravljana priključka za komprimovani vazduh
- Interfejs za agregate
- Težina alata (rotacionog): 6 kg
- Maks. prečnik testere: Ø 350 mm
- Hlađenje vretena: tečno hlađenje
- Usisna kapa beskonačno podesiva
- Profit H350 16.30:
CNC obradni centar gantry konstrukcije (bez alata) sa digitalnim pogonima (pogonjeno sa obe strane).
Okvir mašine Profit H350 16.30 izrađen je od debelozidnih, elektrozavarivanih profilnih cevi. Dodavanjem čeličnih rebara unutar okvira postignuta je visoka stabilnost.
- Radno polje H350 16.30:
Radni hod osa:
X = 4000 mm
Y = 1970 mm
Z = 455 mm
Radno područje:
X = 3000 mm
Y = 1500 mm
Z = 150 mm visina prolaza
Brzine pozicioniranja osa:
Zavise od izabranog sigurnosnog sistema (videti raspored).
- Gantry vozni portal sa pogonom na obe strane
- Sistem vođenja X-ose:
Pogon vozne grede X-ose realizovan je preko nazubljene letve sa kosim, bombiranim zubima, što obezbeđuje maksimalnu preciznost. Prenosnik mehanizma garantuje najviši kvalitet obrade i ponovljivost. Ležajevi su inkapsulisani i klize po kaljenim i brušenim linearnim vođicama preko kugličnih povratnih kolica.
- Sistem vođenja Y-ose:
Ležajevi su inkapsulisani i klize po kaljenim i brušenim linearnim vođicama preko kugličnih povratnih kolica. Y-osa se pozicionira pomoću brušene kuglične navojne vretena.
- Sistem vođenja Z-ose:
Ležajevi su inkapsulisani i klize po kaljenim i brušenim linearnim vođicama preko kugličnih povratnih kolica. Z-osa se pozicionira pomoću brušene kuglične navojne vretena.
- Automatsko centralno podmazivanje:
Mast se kontrolisano doprema do klizača vodilica X, Y i Z ose kao i do kugličnih navojnih vretena Y i Z ose. Proces podmazivanja se automatski izvršava nakon prethodno podešenog vremena.
- 12-pozicioni linearni izmjenjivač alata sa leve strane kućišta mašine, uključujući jednan pickup položaj za agregate:
12-pozicioni linearni izmjenjivač omogućava najkraće vreme promene alata i pruža dovoljno prostora za glodalice. Predviđen je i položaj za agregate (videti varijante na rasporedu). Maksimalni prečnik alata: 250 mm, maksimalna dužina alata: 240 mm.
- Bušaća glava DH 18 6H 1S:
Vertikalno: 12 vretena – 7 vretena u X smeru i 5 vretena u Y smeru.
Horizontalno: 6 vretena – 4 u X smeru i 2 u Y smeru.
Predhod: 70 mm; maksimalna dužina burgije 70 mm i drška D = 10 mm.
Sva vretena su pojedinačno pogonjena i mogu se pozivati po potrebi.
1 Nut testera u X smeru, maksimalni prečnik testere 120 mm.
Mali oglas
Andrychów
663 km
četvorosmerni viljuškar
CombiliftC4000 / Diesel / Very good condition
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Godina proizvodnje: 2004, radni sati: 9.188 h, nosivost: 4.000 kg, visina dizanja: 4.050 mm, tačka opterećenja: 600 mm, vrsta goriva: dizel, tip jarma: dupleks, građevinska visina: 2.800 mm, proizvođač motora: Kubota, dužina viljuške: 1.200 mm, Tip prednje gume: superelastične gume (crne), dimenzija prednje gume: 200/50-10, tip stražnje gume: superelastične gume (crne), dimenzija zadnje gume: 27x10-12, ukupna težina: 6.100 kg, prazna masa vozila: 6.100 kg, ukupna visina: 2.800 mm, ukupna dužina: 2.300 mm, ukupna širina: 2.200 mm, maksimalna nosivost: 4.000 kg, gorivo: dizel, Oprema: kabina, osvetljenje, podesiva grana, viljuške za palete, Combilift je u veoma dobrom stanju. Pomerač viljuški. Viljuškare prodajemo nakon kompletnog servisa. Pripremljeni su za krajnjeg korisnika. Spremni za upotrebu. Možemo organizovati transport širom Evrope i sveta.
Dodezavgfspfx Ahijch
Mali oglas
Andrychów
663 km
četvorosmerni viljuškar
CombiliftC4000 / Diesel / Very good condition
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Godina proizvodnje: 2004, radni sati: 9.188 h, nosivost: 4.000 kg, visina dizanja: 4.050 mm, tačka opterećenja: 600 mm, vrsta goriva: dizel, tip jarma: dupleks, građevinska visina: 2.800 mm, proizvođač motora: Kubota, dužina viljuške: 1.200 mm, Tip prednje gume: superelastične gume (crne), dimenzija prednje gume: 200/50-10, tip stražnje gume: superelastične gume (crne), dimenzija zadnje gume: 27x10-12, ukupna težina: 6.100 kg, prazna masa vozila: 6.100 kg, ukupna visina: 2.800 mm, ukupna dužina: 2.300 mm, ukupna širina: 2.200 mm, maksimalna nosivost: 4.000 kg, gorivo: dizel, Oprema: kabina, osvetljenje, podesiva grana, viljuške za palete, Combilift je u veoma dobrom stanju. Pomerač viljuški. Viljuškare prodajemo nakon kompletnog servisa. Pripremljeni su za krajnjeg korisnika. Spremni za upotrebu. Možemo organizovati transport širom Evrope i sveta.
Dcodpfx Ajzadu Dehieh
Mali oglas
Andrychów
663 km
Viljuškar
KomatsuFG20 // VERY GOOD CONDITION
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Godina proizvodnje: 1995, radni sati: 8.869 h, nosivost: 2.000 kg, visina dizanja: 4.500 mm, tačka opterećenja: 600 mm, vrsta goriva: gas, tip jarma: dupleks, građevinska visina: 2.750 mm, tip prenosa: mehanički, dužina viljuške: 1.200 mm, stanje pneumatika: 80 procenat, Tip prednje gume: superelastične gume (crne), ukupna težina: 3.800 kg, prazna masa vozila: 3.800 kg, ukupna visina: 2.750 mm, ukupna dužina: 2.600 mm, ukupna širina: 1.240 mm, maksimalna nosivost: 2.000 kg, gorivo: tečni naftni gas (TNG), Oprema: bočni pomak, viljuške za palete, Prodajemo viljuškare nakon pune usluge.
Pripremljen za krajnjeg korisnika.
Možemo organizovati prevoz unutar Evrope i širom sveta.
=====
VhatsApp Messenger na engleskom jeziku između 9.00 i 21.00
WhatsApp auf Deutsch zwischen 9 Uhr und 21 Uhr.
WhatsApp en français entre 9 heures et 21 heures.
WhatsApp na forum яzыke s 9:00 do 21:00.
=====
Mi smo kompanija specijalizovana za 4-smerne viljuškare, bočne utovarivače i protivtežne viljuškare. Imamo kvalifikovane stručnjake sa preko 20 godina iskustva u industriji viljuškara i građevinskih mašina.
Imamo najbolje mehanike u industriji viljuškara u Poljskoj, imamo mnogo zadovoljnih kupaca širom Evrope. Takođe smo proizvođač EPAL EUR paleta i poznati smo po odličnom kvalitetu i blagovremenoj isporuci.
Pre isporuke kupcu, testiramo opremu i vršimo potpunu inspekciju. Obavljaju se sve neophodne popravke. Kupac dobija viljuškar spreman za rad.
U Poljskoj, na zahtev kupca, možemo izvršiti prihvatanje opreme od strane Državne kancelarije za tehničku inspekciju.
Dcsdsy Uxm Sepfx Ahieh
Osnovna misija naše kompanije je da zadovolji kupca i reši svoje logističke probleme. Znamo kako da dobro pripremimo mašinu i učinimo kupca zadovoljnim i preporučimo nas drugim kupcima.
Pozivamo vas da nas kontaktirate i iskoristite naše usluge.
Potreban vam je dobavljač viljuškara? Kontaktirajte nas
Mali oglas
Bitburg
1.279 km
Mašina za lepljenje ivica – vrhunsko stanje –
BiesseAkron 1440
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Godina proizvodnje: 2022, Proizvođač: BIESSE
Model: AKRON 1440 A
Kategorija: Mašina za kantovanje
Godina proizvodnje: 2022
Dostupnost: odmah
Radno stanje: demontirana / uskladištena
Tehnički podaci:
Maksimalna debljina kant trake: 12 mm
Maksimalna debljina ploče: 60 mm
Maksimalna debljina rolnog materijala: 3 mm
Minimalna dužina obratka: 140 mm
Minimalna širina obratka: 50 mm
Minimalni posmak: 12 m/min
Maksimalni posmak: 18 m/min
Posmak: bezstupanjsko podešavanje
Motorno podešavanje visine
Gornji pritisak kaišem
Sistem za lepljenje: granulirani lepak
Lepljenje: gornje ležište lepka
Kada za lepak sa brzom izmenom
Pogodno za PUR lepak
Magazin za trake
Sistem za prskanje
Jednica za predfrezovanje
Zona za predgrevanje
NC upravljana zona pritiska
Agregat za kapu, 2 motora
Stanice za poravnanje/radijus/fazu: 1
Agregat za zaobljavanje uglova, 2 motora
Agregat za struganje
Profilna i ravna strugalica
Agregat za poliranje
Nesting oprema
Stanice za poravnanje/radijus/fazu, profilna strugalica
Agregati u ciklusima
NC osa(e)
Automatska promena profila
Stanice za poravnanje/radijus/fazu
Izvedba: levi rukovatelj mašinom
Dužina mašine: 5.610 mm
Upravljanje: BIESSE SMART TOUCH 23"
Oznake usklađenosti: CE, EAC
Ukupna priključna snaga: 13 kW
Težina: cca 2.250 kg
Lokacija: kod korisnika
- dostupno odmah -
Djdpfx Aozb Aicshioch
Demontirana / uskladištena
Mali oglas
Turska
717 km
Ekscentrična presa H tipa, 200 tona
CRONOSSTECHCEHP 200
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 200 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.000 mm, dužina stola: 2.000 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je tip mehaničke prese koja pomoću sile generisane preko ekscentričnog mehanizma radi u operacijama hladnog oblikovanja kao što su bušenje, sečenje i oblikovanje kalupom. Ekscentrične prese tipa H (straight-side) zahvaljujući krutoj konstrukciji tela omogućavaju visoku stabilnost i sigurnost procesa pri primeni velikih radnih stolova i teških kalupa.
CRONOSSTECH CEHP 200 – H Tip Ekscentrična Presa 200 Ton dizajnirana je za stabilan rad u masovnoj proizvodnji, sa fokusom na zaštitu kalupa i sigurnost operatera. Monoblok telo, vođeni klip u 8 ležišta, hidraulična sigurnosna sklopka protiv preopterećenja i automatski sistem za podmazivanje obezbeđuju pouzdane performanse za neprekidne proizvodne režime.
Glavne prednosti:
• Širok radni sto 1000×2000 mm omogućava stabilan rad sa velikim kalupima
• Hidraulička sigurnosna sklopka za zaštitu kalupa/opreme
• Upravljanje putem PLC + ekran osetljiv na dodir za kontrolisano i korisnički pristupačno rukovanje
• Leuze fotosenzorska zaštitna zavesa za visoku sigurnost operatera
• Memorija za 99 kalupa za brze promene u proizvodnji
Područja primene:
• Bušenje/sečenje/oblikovanje koje zahteva veliki stol
• Serijska proizvodnja sa automatskim linijama za dovod materijala
• Teški kalupi i visokotonažni proizvodni procesi
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE
• Telo od čelične konstrukcije
• Pneumatska spojka–kočnica
• Dodatna ploča sa T-žljebovima
• Klip sa 8 vođenja/ležišta
• Podesiv hod na jednoj klipnjači
• Balansni klip u glavi
• Potpuno automatski fino sistem za podmazivanje
• PLC kontrolni sistem
• Kontrolni panel tipa "klavir"
• LCD ekran osetljiv na dodir
• Reverzibilni motor
• Hidraulična sigurnosna sklopka protiv preopterećenja
• Motorizovani mehanizam za podešavanje klipa
• Fotosenzorska zaštitna zavesa
• Zatvoreno kućište zupčanika sa uljnim koritom
• Sigurnosni ventil sa dvostrukom zavojnicom
• Usklađenost sa CE standardima
✅ OPCIONI ELEMENTI
• Sistemi za automatsko hranjenje prese
• Sistemi za izbacivanje otpada
• Klizni sigurnosni poklopac na prednjem delu stola
• Specijalni kalupi po zahtevu
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (CEHP 200 – 200 TON)
Kapacitet: 200 tona (CEHP 200)
Radna površina donjeg stola: 1000×2000 mm
Radna površina gornjeg stola: 1000×2000 mm
Fiksni hod: 200 mm
Nominalna debljina materijala: 7 mm
Broj ciklusa u minuti (SPM): 25–45
Dcsdpfx Ahex N Ruqsieh
Maks. visina zatvorenog alata: 600 mm
Min. visina zatvorenog alata: 480 mm
Širina bočnih otvora: 600×600 mm
Podešavanje visine klipa (reglaža): 120 mm
Broj klipnjača: 2 kom
Broj ekscentričnih osovina (klankova): 2 kom
Sigurnosna sklopka: Hidraulična
Materijal elektroopreme u ormanu: Siemens – Schneider
Sistem podmazivanja: Automatski
Ekran / PLC / Inverter: Siemens – Pilz
Sigurnosna barijera: Leuze
Način rada: 4 pozicije
Memorija za kalupe: 99 kom
Način montaže: Postavljanje na pod
Tip tela: Monoblok
Snaga motora: 22 kW (IE3)
Broj obrtaja motora: 1450 o/min
Približne dimenzije mašine (DxŠxV): 4600×3000×2000 mm
Približna težina: 28000 kg
Napomena: U slučaju zahteva za izmenama tehničkih karakteristika kontaktirajte nas.
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI / SNABDEVANJU
Ova mašina se proizvodi u Turskoj u kompaniji CRONOSSTECH. Prodajom, puštanjem u rad i postprodajnim uslugama upravlja direktno CRONOSSTECH.
Mali oglas
Turska
717 km
H TIP 400 TON EKSCENTRIČNA PRESA MAŠINA
CRONOSSTECHCEHP 400
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 400 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.200 mm, dužina stola: 2.000 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je vrsta mehaničke prese koja radi snagom proizvedenom preko ekscentričnog mehanizma u operacijama hladnog oblikovanja kao što su bušenje, sečenje i oblikovanje u kalupu. H-tip (straight-side) ekscentrične prese obezbeđuju visoku stabilnost i procesnu sigurnost zahvaljujući rigidnoj konstrukciji tela pri radu sa velikim stolovima i teškim kalupima.
CRONOSSTECH CEHP 400 – H-tip ekscentrična presa od 400 tona dizajnirana je za stabilan rad pri velikim serijama, sa fokusom na zaštitu kalupa i sigurnost operatera. Monoblok telo, sistem klizača sa 8 ležajeva, hidrauličko osiguranje od preopterećenja i automatska infrastruktura za podmazivanje pružaju pouzdane performanse za kontinuiranu proizvodnju.
Izdvojene prednosti
- Stabilan rad sa velikim kalupima zahvaljujući stolu dimenzija 2000×1200 mm
- Zaštita kalupa/opreme hidrauličkim osiguračem od preopterećenja
- Precizno vođenje sa 8 ležajeva u klizaču + balansirajući klip
- Kontrolisano i korisnički pristupačno upravljanje putem PLC-a i ekrana osetljivog na dodir
- Visoka sigurnost operatera sa fotoćelijskom zaštitnom zavesom
Oblasti primene
- Bušenje/sečenje/oblikovanje gde su potrebni veliki stolovi
- Serijska proizvodnja uz automatske linije za doziranje
- Proizvodni procesi sa teškim kalupima i velikim tonamažom
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE
Dcsdpfex N Rzwox Ahijh
• Čelična konstrukcija tela
• Pneumatska spojka-kočnica
• Dodatna T-slot ploča
• Klizač sa 8 ležajeva
• Podesiv hod na jednoj pogonskoj ruci
• Balansirajući klip u klizaču
• Potpuno automatski sistem za fino podmazivanje
• PLC kontrolni sistem
• Kontrolna tabla tipa klavir
• LCD ekran osetljiv na dodir
• Motor za suprotni smer
• Hidrauličko osiguranje od preopterećenja
• Motorni mehanizam za podešavanje klizača
• Fotoćelijska zaštitna zavesa
• Grupa zupčanika u zatvorenom rezervoaru za ulje
• Bezbednosni ventil sa dvostrukom zavojnicom
• Usklađenost sa CE standardima
✅ OPCIONALNE KARAKTERISTIKE
• Sistemi za doziranje prese
• Sistemi za izbacivanje otpadnog materijala
• Klizna zaštitna vrata ispred stola
• Kalup prema željenim specifikacijama
✅ TEHNIČKE SPECIFIKACIJE (CEHP 400)
Kapacitet: 400 tona
Razmak između stola i klizača: 500 mm
Razmak između bočnih zidova: 2130 mm
Podešavanje klizača: 120 mm
Širina prese: 3050 mm
Dubina prese: 3200 mm
Visina prese: 4700 mm
Dimenzije stola: 2000×1200 mm
Dimenzije površine klizača: 2000×1200 mm
Fiksni hod: 200 mm
Snaga motora: 55 kW
Težina: 51.000 kg
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI / NABAVCI
Ova mašina je proizvedena od strane CRONOSSTECH u Turskoj. Prodaju, puštanje u rad i postprodajne procese vodi CRONOSSTECH.
Mali oglas
Turska
717 km
H TIP 500 TON EKSCENTRIČNA PRESA MAŠINA
CRONOSSTECHCEHP 500
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 500 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.200 mm, dužina stola: 2.200 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je tip mehaničke prese koja radi snagom proizvedenom putem ekscentričnog mehanizma u operacijama hladnog oblikovanja kao što su bušenje, sečenje i presovanje. Ekscentrične prese H tipa (straight-side) zahvaljujući krutoj strukturi tela, obezbeđuju visoku stabilnost i pouzdanost procesa kod primena sa velikim stolom i teškim alatima.
CRONOSSTECH CEHP 500 – H tip ekscentrična presa kapaciteta 500 tona je dizajnirana sa fokusom na stabilan rad u velikoseriјskoj proizvodnji, zaštitu alata i sigurnost operatera. Monoblok telo, klizač sa 8 ležišta, hidraulička osigurač za preopterećenje i automatski sistem podmazivanja omogućavaju pouzdan rad u uslovima kontinuirane proizvodnje.
Istaknute prednosti:
- Stabilan rad sa velikim alatima zahvaljujući dimenzijama stola 2200×1200 mm
- Zaštita alata/opreme pomoću hidrauličkog osigurača za preopterećenje
- Precizno vođenje preko 8 ležišta klizača i balansnog klipa
- Kontrolisano i korisniku prilagođeno upravljanje putem PLC-a i touch-screena
- Visoka sigurnost operatera uz fotoćelijski zaštitni zastor
Područja primene:
- Aplikacije bušenja/sečenja/oblikovanja koje zahtevaju veliki sto
- Serijska proizvodnja sa automatskim linijama za dovod
- Procesi sa teškim alatima i velikim tonamažom
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE:
• Čelična konstrukcija tela
• Pneumatska spojka-kočnica
• Dodatna ploča sa T-utorima
• Klizač sa 8 ležišta
• Podesivi hod na jednom klipnjačnom ležaju
• Balans klip u klizaču
• Potpuno automatski sistem finog podmazivanja
• PLC kontrolni sistem
• Piano tip kontrolne table
• LCD touch screen
• Obrtanje motora unazad
• Hidraulička zaštita od preopterećenja
• Motorni mehanizam za podešavanje klizača
• Fotoćelijski sigurnosni zastor
• Zatvoreni rezervoar za ulje sa zupčastim prenosom
• Dvostruki sigurnosni ventil
• Usaglašenost sa CE standardima
✅ OPCIONE KARAKTERISTIKE:
• Sistemi za dovod materijala u presu
• Sistemi za izbacivanje otpada
• Klizni sigurnosni poklopac na prednjem delu stola
• Alat po željenim specifikacijama
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (CEHP 500):
Kapacitet: 500 tona
Razmak između stola i klizača: 500 mm
Razmak između zidova: 2330 mm
Podešavanje klizača: 120 mm
Širina prese: 2900 mm
Dubina prese: 3350 mm
Visina prese: 5000 mm
Dimenzije stola: 2200×1200 mm
Dodpfsx N R Ahex Ahijch
Površina klizača: 2200×1200 mm
Hod (fiksni): 200 mm
Snaga motora: 75 kW
Težina: 68.000 kg
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI/ISPORUCI
Ova mašina je proizvedena od strane CRONOSSTECH u Turskoj. Procesi prodaje, puštanja u rad i postprodajni servis su pod upravom CRONOSSTECH-a.
Mali oglas
Turska
717 km
H TIP 250 TON EKSCENTRIČNA PRESA MAŠINA
CRONOSSTECHCEHP 250
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 250 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.100 mm, dužina stola: 2.000 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je tip mehaničke prese koja se koristi za hladne procese oblikovanja poput bušenja, sečenja i formiranja kalupom, a radi snagom proizvedenom putem ekscentričnog mehanizma. H tip (straight-side) ekscentrične prese pružaju visoku stabilnost i procesnu sigurnost zahvaljujući krutoj konstrukciji tela, posebno kod primena sa velikim stolom i teškim kalupima.
Dcsdpfxjx N Rwrs Ahieh
CRONOSSTECH CEHP 250 – H tip ekscentrična presa 250t, dizajnirana je za stabilan rad u masovnoj proizvodnji, sa posebnim fokusom na zaštitu kalupa i sigurnost operatera. Mono blok telo, sistem sa 8 vođenih kliznih kočnica, hidraulična sigurnosna sklopka protiv preopterećenja i automatska centralna lubrikacija obezbeđuju pouzdan rad u kontinuiranim proizvodnim uslovima.
Ključne prednosti
• Stabilan rad sa velikim kalupima zahvaljujući stolu dimenzija 2000×1100 mm
• Zaštita kalupa/opreme hidrauličnom sigurnosnom sklopkom protiv preopterećenja
• Precizno vođenje sa 8 vođenih kliznih kočnica i balansir klipom
• Kontrolisano i jednostavno upravljanje preko PLC-a i touchscreen ekrana
• Visoka sigurnost operatera zahvaljujući fotoćelijskoj sigurnosnoj zavesi
Područja primene
• Bušenje, sečenje i oblikovanje koje zahtevaju veliki radni sto
• Serijska proizvodnja sa automatskim linijama za ubacivanje
• Teški kalupi i proizvodni procesi sa visokim tonamažom
✅ STANDARDNA OPREMA
• Čelična konstrukcija tela
• Pneumatska spojka-kočnica
• Dodatna ploča sa T-utorima
• 8 vođenih kliznih kočnica
• Podesivi hod jedne klipnjače
• Balansir klip u kliznoj glavi
• Potpuno automatski sistem za fino podmazivanje
• PLC kontrolni sistem
• Kontrolna tabla tipa „pijano“
• Touchscreen LCD ekran
• Obrtni motor za reverzibilni smer rada
• Hidraulična sigurnosna sklopka protiv preopterećenja
• Motorizovani sistem za podešavanje klizne glave
• Fotoćelijska sigurnosna zavesa
• Zatvoreno kućište zupčastog prenosa sa rezervoarom ulja
• Sigurnosni ventil sa dvostrukom zavojnicom
• Usklađenost sa CE standardima
✅ OPCIONA OPREMA
• Sistemi za ubacivanje materijala u presu
• Sistemi za izbacivanje otpada
• Klizna sigurnosna vrata ispred tezgla
• Kalupi prema željenim specifikacijama
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (CEHP 250)
Kapacitet: 250 tona
Razmak između stola i klizne glave: 500 mm
Razmak između bočnih zidova: 2130 mm
Podešavanje klizne glave: 120 mm
Širina prese: 2900 mm
Dubina prese: 2650 mm
Visina prese: 4600 mm
Dimenzije stola: 2000×1100 mm
Dimenzije klizne glave: 2000×1100 mm
Hod (fiksni): 200 mm
Snaga motora: 37 kW
Težina: 38.000 kg
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI / ISPORUCI
Ova mašina se proizvodi u Turskoj od strane CRONOSSTECH. Procesi prodaje, puštanja u rad i posleprodajne podrške su pod upravom CRONOSSTECH-a.
Mali oglas
Turska
717 km
H TIP 150 TON EKSANTRIČNA PRESA MAŠINA
CRONOSSTECHCEHP 150
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 150 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 900 mm, dužina stola: 1.800 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je tip mehaničke prese koja funkcioniše pomoću sile generisane ekscentričnim mehanizmom i koristi se u operacijama hladnog oblikovanja kao što su bušenje, sečenje i oblikovanje sa alatom. H tip (straight-side) ekscentrične prese, zahvaljujući svojoj krutoj konstrukciji, pružaju visoku stabilnost i sigurnost procesa, naročito kod šire radne površine i primena sa teškim alatima.
CRONOSSTECH H Tip Ekscentrična Presa 150 tona je dizajnirana za stabilan rad u velikoserijskoj proizvodnji, uz zaštitu alata i visok nivo sigurnosti operatera. Monoblok konstrukcija, kočnica sa 8 ležajeva, hidraulički sigurnosni osigurač za preopterećenje i automatska centralna podmazivanja obezbeđuju pouzdane performanse za kontinuirane proizvodne zahteve.
Izdvojene prednosti:
- Široka radna površina za stabilan rad sa velikim alatima
- Zaštita alata/opreme zahvaljujući hidrauličkom osiguraču protiv preopterećenja
- Precizno vođenje sa 8 ležajeva na koču i balansijerskim klipom
- Upravljanje pomoću PLC sistema i dodirnog ekrana – lako i korisnički prilagođeno
- Fotosenzorska sigurnosna barijera za maksimalnu sigurnost operatera
Područja primene:
- Bušenje/sečenje/oblikovanje koje zahteva veliku radnu površinu
- Serijska proizvodnja uz automatske linije za dovod materijala
- Proizvodni procesi sa teškim alatima i visokom toniražom
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE
• Čelična konstrukcija kućišta
• Pneumatska spojka i kočnica
• Dodatna ploča sa T-kanalom
• Koč sa 8 ležajeva
• Podesiv hod sa jednom klipnjačom
• Balansijerski klip na koču
• Potpuno automatski sistem centralnog podmazivanja
• PLC kontrolni sistem
• Piano tip upravljačkog panela
• LCD ekran na dodir
• Obrnuti rad motora
• Hidraulički sigurnosni osigurač za preopterećenje
• Motorni mehanizam za podešavanje koča
Dedpfxjx N Ru Do Ahiech
• Fotosenzorska zaštitna barijera
• Zatvoren rezervoar za ulje sa zupčastom grupom
• Dvostruki sigurnosni ventil
• Usaglašenost sa CE standardima
✅ OPCIONE KARAKTERISTIKE
• Sistemi za dovod materijala u presu
• Sistemi za izbacivanje otpada
• Klizni sigurnosni poklopac ispred radne površine
• Alati po specifikaciji klijenta
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (H TIP – 150 TONA)
Kapacitet: 150 tona
Radna površina donje table: 900×1800 mm
Radna površina gornje table: 900×1800 mm
Udarni hod (fiksni): 200 mm
Nominalna debljina materijala: 7 mm
Broj udaraca/min (SPM): 60
Max. visina zatvorenog alata: 500 mm
Min. visina zatvorenog alata: 380 mm
Reglaža (podešavanje koča): 120 mm
Broj klipnjača: 2
Broj ekscentričnih osovina: 2
Sigurnosni osigurač: Hidraulički
Komponente u komandnom ormaru: Siemens – Schneider
Sistem za podmazivanje: Automatski
Ekran/PLC/inverter: Siemens – Pilz
Sigurnosna barijera: Leuze
Sistem rada: 4 pozicije
Memorija za alate: 99
Način montaže: Nadgradna (na pod)
Tip konstrukcije: Monoblok
Snaga motora: 22 kW
Brzina motora (o/min): 1450
Približne dimenzije (D׊×V): 4500×3000×2000 mm
Približna masa: 20 tona
Napomena: Za eventualne izmene tehničkih karakteristika, molimo Vas da nas kontaktirate.
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI / ISPORUCI
Ova mašina je proizvedena od strane kompanije CRONOSSTECH u Turskoj. Svi prodajni, puštanje u rad i postprodajni procesi su pod nadležnošću CRONOSSTECH-a.
Mali oglas
Turska
717 km
Ekscentrična presa H tipa, 300 tona
CRONOSSTECHCEHP 300
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 300 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.200 mm, dužina stola: 2.000 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je vrsta mehaničke prese koja radi snagom proizvedenom preko ekscentričnog mehanizma i koristi se za hladno oblikovanje, poput bušenja, sečenja i oblikovanja alatima. Ekscentrične prese H tipa (straight-side) zahvaljujući rigidnoj konstrukciji okvira, obezbeđuju visoku stabilnost i sigurnost procesa kod upotrebe velikih stolova i teških alata.
CRONOSSTECH CEHP 300 – H Tip Ekscentrična Presa, kapaciteta 300 tona, dizajnirana je za stabilan rad u velikoserijskoj proizvodnji, sa posebnim fokusom na zaštitu alata i sigurnost operatera. Monoblok okvir, sistem klizača sa 8 vođenja, hidraulička sigurnosna zaštita od preopterećenja i automatska centralna podmazivanja garantiraju pouzdan rad u uslovima kontinuirane proizvodnje.
Ključne prednosti:
• Stabilan rad sa velikim alatima zahvaljujući stolu dimenzija 2000×1200 mm
• Zaštita alata i opreme hidrauličkom sigurnosnom zaštitom od preopterećenja
• Precizno vođenje pomoću 8 vođenih klizača i balansirajućeg klipa
• Kontrolisan, korisniku prilagođen rad preko PLC sistema i touch-screena
• Visoka sigurnost operatera putem fotoćelijske zaštitne barijere
Primene:
• Bušenje, sečenje i oblikovanje koje zahtevaju veliki radni sto
• Serijska proizvodnja sa automatskim linijama za dovod materijala
• Proizvodni procesi sa teškim alatima i velikim kapacitetima
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE
• Čelična konstrukcija okvira
• Pneumatska spojka i kočnica
• Dodatna T-slot ploča
• Koč sa 8 vođenja
• Podesiv hod na jednoramenskoj polugi
• Balansirajući klip na klizaču (koču)
• Potpuno automatski sistem fine centralne podmazivanja
• PLC upravljački sistem
• Upravljački ormar tipa „pijano“
• Touch-screen LCD ekran
• Povratno okretanje motora
• Hidraulička sigurnosna zaštita od preopterećenja
• Motorni mehanizam za podešavanje klizača
• Fotoćelijska sigurnosna barijera
• Zatvoreni rezervoar za ulje sa zupčastim prenosom
• Dvostruki sigurnosni ventil
Dcsdpfx Ahox N Rxvsioh
• Usklađenost sa CE standardima
✅ OPCIONA OPREMA
• Sistemi za automatsko hranjenje prese
• Sistemi za izbacivanje otpadnog materijala
• Klizni sigurnosni poklopac ispred stola
• Alati prema specifičnim zahtevima
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (CEHP 300)
Kapacitet: 300 tona
Razmak sto–klizač: 500 mm
Razmak između zidova: 2130 mm
Podešavanje klizača: 120 mm
Širina prese: 2900 mm
Dubina prese: 2750 mm
Visina prese: 4700 mm
Dimenzije stola: 2000×1200 mm
Dimenzije klizača: 2000×1200 mm
Hod (fiksno): 200 mm
Snaga motora: 45 kW
Težina: 41.000 kg
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI / ISPORUCI
Ova mašina je proizvedena u Turskoj od strane CRONOSSTECH. Prodaju, puštanje u rad i postprodajnu podršku sprovodi CRONOSSTECH.
Mali oglas
Turska
717 km
V TIP 600 TON EKSCENTRIČNA MAŠINA ZA PRESU
CRONOSSTECHCEHP 600
Pozvati
Stanje: novo, Godina proizvodnje: 2025, pritisna sila: 600 t, hod klipa: 200 mm, širina stola: 1.200 mm, dužina stola: 2.200 mm, trajanje garancije: 24 meseci, Oprema: sigurnosna svetlosna barijera, Ekscentrična presa je mehanički tip prese koja funkcioniše pomoću sile koja se generiše ekscentričnim mehanizmom i koristi se za operacije hladnog oblikovanja kao što su bušenje, sečenje i formiranje kalupa. H tip (straight-side) ekscentrične prese, zahvaljujući svojoj rigidnoj konstrukciji, obezbeđuju visoku stabilnost i sigurnost procesa kod primena sa velikim stolom i teškim kalupima.
CRONOSSTECH CEHP 600 – H Tip Ekscentrična Presa 600 Tona je dizajnirana sa fokusom na stabilan rad u masovnoj proizvodnji, zaštitu kalupa i sigurnost operatera. Monoblok kućište, sistem klizača sa 8 ležajeva, hidraulična zaštita od preopterećenja i automatska centralna podmazivanja omogućavaju pouzdan rad u uslovima kontinuirane proizvodnje.
Glavne prednosti
• Stabilan rad sa velikim kalupima zahvaljujući dimenziji stola 2200×1200 mm
• Zaštita kalupa/opreme hidrauličkom zaštitom od preopterećenja
• Precizno vođenje sa 8 ležajeva klizača + balansirajućim klipom
• Kontrolisan i user-friendly rad sa PLC i touch screen kontrolom
• Visok nivo sigurnosti operatera zahvaljujući foto-zavese
Područja primene
• Primene probijanja/sečenja/formiranja koje zahtevaju veliki sto
• Serijska proizvodnja sa automatskim linijama za ubacivanje materijala
• Proizvodni procesi sa teškim kalupima i velikim kapacitetom
✅ STANDARDNE KARAKTERISTIKE
• Telo od čelične konstrukcije
• Pneumatska spojka-kočnica
• Dodatna ploča sa T kanalima
• Klizač sa 8 ležajeva
• Podesivi hod na jednoj poluzi
• Balansirajući klip na klizaču
• Potpuno automatski sistem za fino podmazivanje
• PLC kontrolni sistem
• Kontrolni ormar tipa „piano“
• LCD ekran na dodir
• Obrnuti rad motora
• Hidraulična zaštita od preopterećenja
• Motorni mehanizam za podešavanje klizača
• Foto-zavesa za zaštitu
Dcedpfxjx N R A Us Ahijh
• Zatvoreni rezervoar za ulje sa zupčastim prenosnikom
• Sigurnosni ventil sa dvostrukom zavojnicom
• Usaglašenost sa CE standardima
✅ OPCIONI DODACI
• Sistemi za ubacivanje materijala
• Sistemi za izbacivanje otpada
• Klizni sigurnosni poklopac ispred stola
• Kalupi po željenim specifikacijama
✅ TEHNIČKE KARAKTERISTIKE (CEHP 600)
Kapacitet: 600 tona
Razmak između stola i klizača: 500 mm
Razmak između bočnih zidova: 2350 mm
Podešavanje klizača: 120 mm
Širina prese: 3100 mm
Dubina prese: 3500 mm
Visina prese: 5200 mm
Dimenzije stola: 2200×1200 mm
Dimenzije klizača: 2200×1200 mm
Hod (fiksni): 200 mm
Snaga motora: 90 kW
Težina: 77.000 kg
✅ NAPOMENA O PROIZVODNJI/ISPORUCI
Ova mašina se proizvodi u Turskoj od strane CRONOSSTECH. Prodaju, puštanje u rad i postprodajnu podršku vrši direktno CRONOSSTECH.
Mali oglas
Rybnik
704 km
Automatska mašina za pieroge, kapacitet 4800 kom/h
Future Logistics4800
Pozvati
Godina proizvodnje: 2026, stanje: novo, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, 🥟 AUTOMATSKA MAŠINA ZA PRAVLJENJE PIROGA – VISOK KAPACITET
Profesionalna, automatska mašina za proizvodnju piroga, samosa, empanada i drugih proizvoda sa punjenjem – idealna za:
restorane
ketering firme
srednje i male proizvodne pogone
komercijalne kuhinje
Ova mašina značajno ubrzava proces proizvodnje, smanjuje manuelni rad i povećava kapacitet.
⚙️ TEHNIČKA SPECIFIKACIJA
Kapacitet: oko 4500–4800 kom/h
Napajanje: 220 V / 110 V
Snaga: 1,5 kW
Materijal: prohrom za prehrambenu industriju
Dimenzije: 650 × 450 × 800 mm
Težina: oko 120 kg
Stanje: novo, garancija 12 meseci
✅ GLAVNE PREDNOSTI
✔ potpuno automatska – minimalna potreba za upravljanjem
✔ brza proizvodnja piroga i ostalih oblika sa punjenjem
✔ stabilna i robusna konstrukcija za neprekidan rad
Djdpfx Aheyhh Nnsijch
✔ materijal usklađen sa standardima bezbednosti hrane
✔ visoka produktivnost
🚚 DOSTAVA UKLJUČENA
📦 Besplatna isporuka na teritoriji Poljske.
Moguća sigurna dostava na željenu adresu.
💼 DODATNE INFORMACIJE
Izrada po narudžbini
Fiskalni račun (faktura sa PDV-om)
Jedan kalup po izboru gratis
📹 Dodatne informacije:
proizvodnja po individualnoj porudžbini
dostupna video prezentacija rada mašine
uređaj je nov, profesionalni
Mali oglas
Lambsborn
1.193 km
Tip F|Godina proizvodnje 1977|dobro stanje
KölleTyp F
Pozvati
Stanje: dobro (polovno), Godina proizvodnje: 1977, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Stolna glodalica tip F
- Godina proizvodnje: 1977
- 3, 4, 5, 6, 8, 10.000 obrtaja/min
- Desni/levi smer obrtanja
Dcsdpfxox E Dcts Ahijh
- Glodalno vreteno 30 mm
- Dužina stezanja 140 mm
- Ograničivač sa drvenim čeljustima, fino podešavanje, rotirajući
- Veličina stola: 1200 x 800 mm
- Težina: 700 kg
- sa Holz Her trovaljčanim uređajem za automatsko ulaganje
- U dobrom stanju
- Mašina je proverena
- OPOROZIVANJE RAZLIKE
Slanje moguće uz doplatu!
Zbog starosti polovne mašine, kod prodaje poslovnim kupcima isključuje se garancija.
Mali oglas
Brzesko
663 km
Kärcher HDS 1000 BE visokotlačni čistač
KärcherHDS 1000 BE - 210bar - 900l/h - 2021y
Pozvati
Stanje: radionički remontovan (polovan), Godina proizvodnje: 2021, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, radni pritisak: 210 bar, prazna masa vozila: 175 kg, trajanje garancije: 6 meseci, temperatura: 98 °C, Visokopritisni čistač Kärcher HDS 1000 BE je veoma efikasan uređaj, pogodan i za najteže zadatke u velikim postrojenjima. Tokom sveobuhvatne inspekcije i renovacije, naš servisni tim je temeljno proverio sve funkcije mašine. Svi mehanički delovi sa znacima habanja i trošenja su zamenjeni novim, između ostalog: keramički klipovi, zaptivke, ležajevi i svi O-prstenovi. Ovo obezbeđuje dugotrajan i pouzdan rad bez dodatnih ulaganja u budućnosti.
Prednosti proizvoda:
Uređaj dolazi sa novom opremom, uključujući pištolj renomirane nemačke marke R+M, nerđajuću prskalicu, crevo sa čeličnom pletenicom i 25° mlaznicu velike snage.
NOVA starter baterija 12V 50Ah
Robusna glava od mesinga sa novim keramičkim klipovima i zaptivkama garantuje dug i bezbrižan rad
Visokoefikasni HONDA GX390 benzinski motor obezbeđuje stabilan rad čak i nakon duže eksploatacije
Zahvaljujući radnim parametrima od 210 bara i protoku od 900 l/h, mašina je idealna za teške poslove u građevinarstvu, logistici i poljoprivredi.
Svaki uređaj iz naše ponude ima individualno izrađene fotografije, kupujete upravo mašinu koju vidite na slikama
Tehničke karakteristike:
Dcodpfx Aeya Azijhish
Protok (l/h): 450–900
Radni pritisak (bar/MPa): 40–210 / 4–20
Maks. temperatura dovodne vode (°C): 80–98
Potrošnja goriva (kg/h): 5,6
Tip motora: GX 390
Proizvođač motora: HONDA
Težina (kg): 175,7
Dimenzije (D x Š x V) (mm): 1100 x 750 x 785
Oprema:
NOVA starter baterija 12V 50Ah
NOVI pištolj pod pritiskom nemačke marke R+M
NOVA prskalica 900 mm od nerđajućeg čelika
NOVO ojačano crevo sa čeličnom pletenicom dužine 10 m
NOVA 25° mlaznica velike snage
Filter za vodu i GEKA priključak su besplatno uključeni u set.
Mali oglas
Lambsborn
1.193 km
Godina proizvodnje 1993 | dobro stanje
ELEKTRA BECKUMTF 900
Pozvati
Stanje: dobro (polovno), Godina proizvodnje: 1993, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Stolna glodalica TF900
- Godina proizvodnje: 1993
- 380 volti
- 3 stepena regulacije obrtaja
- Dobro stanje
Transport moguć uz doplatu!
Dsdpfx Ajygm D Uehioch
Zbog starosti polovnih mašina, pri prodaji pravnim licima isključuje se garancija.
Mali oglas
Lambsborn
1.193 km
Dobro stanje | Dužina sečenja 3100 mm
ScheerFM 10-3100 A
Pozvati
Stanje: spreman za upotrebu (polovno), Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, FM 10-3100 A, ležeća furnirska i pločasta testera,
idealna za precizne uzdužne rezove furnirskih paketa, iverice, MDF ploča i tankog masivnog drveta,
automatsko uvlačenje i povratak kolica za testeru,
bezstepeno podešavanje posmaka, visine lista testere i dužine reza,
pneumatska specijalna pritisna greda,
prednji i zadnji oslonac sto HP 520,
uzdužni i poprečni rez u jednom radnom koraku,
trofazni kočioni motor 6,8 KS / 5 kW i predrez,
dobra ekstrakcija prašine,
maksimalna visina reza 60 mm,
dužina reza 3100 mm,
dobro stanje,
mašina spremna za rad odmah
Dcedpfxsyzxkws Ahieh
Dodatne tehničke detalje pogledajte u pdf fajlu (prospekt)
lokacija: Neustadt/Weinstr.
Transport moguć uz doplatu!
Zbog starosti polovne mašine kod prodaje pravnim licima isključuje se garancija.
Pečat poverenja
Ovlašćeni prodavci sertifikovani od strane Werktuigen

Mali oglas
Lambsborn
1.193 km
Godina proizvodnje 88 | dobro stanje | testera prečnika 330 mm
EluDG 79
Pozvati
Stanje: dobro (polovno), Godina proizvodnje: 1988, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Dvostruka kutna testera DG79
- 2 x 2 kW
- 380 V
- Godina proizvodnje: 1988
- 2100 / 3800 obrt./min
- List testere Ø 330 mm
- Opseg sečenja na 90°: 195 x 90 mm; na 45°: 135 x 90 mm
- Najmanja dužina sečenja 500 mm, najveća oko 3300 mm
- Komprimovani vazduh 6-8 bara / 250 l/min
- Težina: oko 500 kg
- Pneumatski stezni uređaj
Djdoygm Akspfx Ahioch
Transport moguć uz doplatu!
Zbog starosti polovnog stroja, garancija je isključena pri prodaji komercijalnim kupcima.
Mali oglas
Lambsborn
1.193 km
Godina proizvodnje 1992 | sa valjkastim stolom | u dobrom stanju
ScheppachTKU 315
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), Godina proizvodnje: 1992, Funkcionalnost: potpuno funkcionalan, Stona kružna testera sa kliznim stolom TKU 315
- 220 volti
- Prečnik lista: 315 mm
- Godina proizvodnje: 1992
Oporezivanje po razlici u ceni
Transport moguć uz doplatu!
Dsdpfx Ahoypm I Sjisch
Zbog starosti polovne mašine, garancija je isključena pri prodaji komercijalnim kupcima.
Mali oglas
Bree
1.397 km
Standardni SZM
RenaultPremium 430 DXI (GOOD CONDITION / BONNE ETAT / ...
Pozvati
Stanje: veoma dobro (polovno), pređena kilometraža: 1.149.324 km, snaga: 316 kW (429,64 KS), prva registracija: 09/2011, vrsta goriva: dizel, stanje pneumatika: 50 procenat, konfiguracija osovina: 4x2, gorivo: dizel, kočnice: kočenje motorom, boja: ostalo, kabina vozača: kabina za spavanje, tip prenosa: automatski, emisioni razred: Euro 5, suspencija: čelik-zrak, ukupna dužina: 6.000 mm, ukupna širina: 2.500 mm, ukupna visina: 3.800 mm, Godina proizvodnje: 2011, Oprema: ABS, diferencijalna blokada, električno podesivo ogledalo, električno podešavanje prozora, klima uređaj, maglenke, spojler, = Dodatne opcije i oprema =
- 1 ležaj
- 2 rezervoara za gorivo
- Vazdušni jastuk
- Naslon za ruku
- Krovni spojler
- Zadnje oslanjanje: vazdušno
- Visoka kabina za spavanje
- Otvoren krov
- Disk kočnice
- Kabina za spavanje
- Diferencijalna blokada
- Prednje oslanjanje: lisnate opruge
= Dodatne informacije =
Šara na gumama: 50%
Prednja osovina: upravljačka; Oslanjanje: lisnate opruge
Zadnja osovina: duple gume; Blokada diferencijala; Oslanjanje: vazdušno
Dodjza T D Uopfx Ahioch
Tehničko stanje: veoma dobro
Vizuelno stanje: veoma dobro
Mali oglas
Lublin
812 km
Kompresor za rashladni plin
Used Copeland Piston Compressors6 Models Available | Good Condition
Pozvati
Stanje: polovno, Copeland klipni kompresori serije D6 i D8 dostupni na lageru.
Dcjdpfxjy Iybqj Ahioh
D6DJ3-4000-AWM/D | Protok: 126,9 m³/h | Količina: 8 kom.
D8SH1-5000-BWM/D | Protok: 151 m³/h | Količina: 4 kom.
D8SJ1-600X-BWM/D | Protok: 180 m³/h | Količina: 4 kom.
D8SK1-700X-BWM/D | Protok: 210 m³/h | Količina: 2 kom.
D6CM1-700X-FWM | Protok: 219 m³/h | Količina: 8 kom.
D6CN1-800X-FWM | Protok: 250 m³/h | Količina: 8 kom.
Za informacije o cenama i tehničkim detaljima, kontaktirajte nas.
Olakšavamo vam potragu za: "kubota kx101-3x4 (be machine / 6350 h / good condition..."
Odmah i besplatno primate nove ponude putem e-pošte.
Pretragu možete u svakom trenutku jednostavno prekinuti.

Saznajte odmah
+49 201 857 86 180
+49 201 857 86 180
Objavite oglas sada
*po oglasu/mesečno














































































































































































































