Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003)
KraussMaffei KM 150-700C2
Godina proizvodnje
Lokacija
Trenčianske Stankovce Slovačka
Krauss Maffei KM 150-700C2 (2003) KraussMaffei KM 150-700C2
more Images
KraussMaffei KM 150-700C2
KraussMaffei KM 150-700C2
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Proizvođač:
KraussMaffei
Model:
KM 150-700C2
Godina proizvodnje:
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
3011 Sedličná, 913 11 Trenčianske Stankovce, Slovačka Slovačka
Pozvati
Tehnički detalji
Sila stezanja:
1.500 kN
Oprema:
dokumentacija/priručnik
Opis
Mašina za brizganje KM 150-700/C2
Jedinica za zatvaranje
Godpoyfm Ahjfx Ad Sebl
1. Zatvaračka sila: 1500 kN
2. Veličina ploče (š × v): 780 × 790 mm
3. Hod otvaranja alata: 600 mm
4. Razmak između vodilica (š × v): 500 × 500 mm
5. Minimalna ugradna visina alata: 300 mm
6. Hod izbacivača: 150 mm
7. Vrući kanal – broj zona u upotrebi: 12
8. Upravljanje pneumatskim ventil iglama: 1 komad
Jedinica za brizganje
1. Prečnik puža: 45 mm
2. Pritisak ubrizgavanja: 2336 bar