Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2018
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
D- Eckental Nemačka
Električni viljuškar za 3 točka Jungheinrich EFG 220 GE120-480DZ
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Električni viljuškar za 3 točka
Proizvođač:
Jungheinrich
Model:
EFG 220 GE120-480DZ
Broj mašine:
FN568605
Godina proizvodnje:
2018
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
2.737 h
Cena i lokacija
VB plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Schlehenstrasse 13, 90542 D- Eckental, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
2.000 kg
Visina dizanja:
4.800 mm
Slobodno podizanje:
1.490 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip jarma:
triplex
Građevinska visina:
2.105 mm
Širina nosivog rama viljuškara:
980 mm
Dužina viljuške:
1.050 mm
Prazna masa vozila:
3.698 kg
Ukupna dužina:
1.995 mm
Tip pogona:
Elektro
Radna širina:
1.120 mm
Referentni broj:
345
Ažuriranje:
Opis
Elektro viljuškar sa tri točka
Broj šasije: FN568605
Težišni centar: 500 mm
Širina viljuške: 100 mm
Debljina viljuške: 40 mm
ISO klasa: ISO klasa 2 = 1.000 - 2.500 kg
Tip stuba: Triplex
Tehničko stanje: veoma dobro
Prednje gume - tip: superelastične
Prednje gume - dimenzije: 200-50/10
Prednje gume - stanje: 40 - 60%
Zadnje gume - tip: superelastične
Zadnje gume - dimenzije: 140-55/9
Zadnje gume - stanje: 20 - 40%
Baterija - napon: 48V
Baterija - kapacitet: 750Ah
Proizvođač baterije: Jungheinrich
Tip baterije: PzS
Gbjdpfx Adoy R E Sae Sel
Godina proizvodnje baterije: 2018
Stanje baterije: 60 - 80%