HUVEMA / Beka-Mak HU 230 DGH-4 / BMSY 230 DGH
Stanje
Novo
Lokacija
Dortmund Nemačka
Band testera sa dvostrukom kružnom trakom HUVEMA / Beka-Mak HU 230 DGH-4 / BMSY 230 DGH
more Images
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Lokacija:
Rüschebrinkstr. 151-153, 44143 Dortmund-Wambel, Deutschland Nemačka
Opis
1 potpuno nova poluautomatska horizontalna traka testera sa dvostrukom kružnom trakom
Marka: HUVEMA / Beka-Mak, poreklo Turska
Model: HU 230 DGH-4 / BMSI 230 DGH
Specifikacije:
Opseg sečenja:
Oko 230 mm
Pravougaonik 320 k 130 mm
Kvadrat 230 mm
-45° Krug 180mm
-45° Stan 230 k 100 mm
-45° kvadrat 150mm
+45 ° Okrugli 210 mm
+45 ° Stan 230 k 160 mm
+45 ° Kvadrat 180 mm
+60° Okrugli 120mm
+60 ° Stan 120 k 100 mm
+60 ° Kvadrat 100 mm
Radna visina 795 mm,
Glavni pogon snage motora 1,0 - 1,3 kV, 400 V, 50 Hz
Snaga motora pumpa za hlađenje 0,12 kV
2 brzine 35 / 70 m / min
Dimenzije lista testere 2730 k 27 k 0, 9 mm
Dimenzije D k Š k V 1350 k 700 k 1300 mm
težina 415 kg
Dodatna oprema / Posebne karakteristike:
• Poluautomatski rad
• Hidraulički stegnut škripac nožnom pedalom
• Kružna obrada sa obe strane pomoću okretnog okvira
Gbjdpfxjvyidmj Ad Ssl
o Materijal koji se pilje ostaje ravno u sobi!
o Nema okretanja materijala tokom rezanja kosine!
o Visoka efikasnost uz ogromnu uštedu vremena!
• Podesite preciznost 0°, 45° i 60° levo i 45° desno
• Zamenljivi radni sto
• Hidraulični škripac, može se pomerati bočno na levo i desno
• Podesiva dužina graničnika 500 mm za rezove iste dužine