HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Austrija Austrija
Sto za zavarivanje HISWeld HIS28V31510 - Aktion
more Images
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
HISWeld HIS28V31510 - Aktion
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za zavarivanje
Model:
HIS28V31510 - Aktion
Stanje: novo
Rok isporuke: oko 2 - 4 nedelje od narudžbine
Radna površina: 1500 x 1000 mm
Visina stola: 850 mm
Nosivost: 8.000 kg
Težina: 541 kg
Visina bočnih stranica: 200 mm
Prečnik otvora: 28 mm
NAŠI PREMIUM SISTEMI STOLOVA SA RASPOREDOM OTVORA OD 28MM POSTAVLJAJU STANDARD ZA KOMERCIJALNU I INDUSTRIJSKU PRIMENU. 3D MODELI SU OSNOVA CELOG SISTEMA, KOJI SE MOŽE FLEKSIBILNO PROŠIRIVATI SA SVIH PET STRANA.
* Potpuno obrađena radna ploča debljine 25 mm od S355J2+N sa visokim stepenom preciznosti (+/- 0,05 mm) i zaobljenim ivicama i otvorima
* POVRŠINA STOLA TVRDO HROMIRANA CR75M+
* Precizna mera i kompatibilnost alata sa otvorima od 28 mm (kompatibilno sa drugim premium proizvođačima)
* Mreža linija 100 x 100 mm
Godpfjwiripsx Ambeit
* Dostupne različite varijante nogu (standardne, podesive po visini i sa točkićima)
* Oko cele površine bočne stranice visine 200 mm sa 3 reda otvora (gore/dole na rastojanju od 50mm)