HISWeld HIS28V22010
Austrija Austrija
Sto za zavarivanje HISWeld HIS28V22010
more Images
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
HISWeld HIS28V22010
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Sto za zavarivanje
Model:
HIS28V22010
Stanje: novo
Vreme isporuke: oko 4 nedelje od narudžbine
Radna površina: 2000 x 1000 mm
Visina stola: 850 mm
Težina: 449 kg
Prečnik rupe: 28 mm
Gbjdswirwaspfx Ad Sol
NAŠI 2D STONI SISTEMI SA RASTEROM RUPA OD 28MM NAMENjENI SU ZA EKONOMIČAN ULAZAK NA TRŽIŠTE KAO I ZA OBRADU LAKŠIH I MANJIH RADNIH KOMADA. OVI SISTEMI SE MOGU FLEKSIBILNO KORISTITI I PROŠIRIVATI U MODULARNOJ GRADNJI.
Naši stolovi se odlikuju visokim stepenom čvrstoće zahvaljujući našoj TVRDO-PREHROMIRANOJ ZAVRŠNOJ OBRADI CR75M+, izuzetno visokom preciznošću od +/- 0,05 mm na celoj površini stola, kao i uskim tolerancijama prečnika rupa na celokupnom rasteru.
2D standardni sto za zavarivanje i stezanje,
2000 x 1000 x 25 mm sa tvrdom prevlakom Cr75M+
Sistemski prečnik rupa: 28mm
Debljina materijala: 25mm
Uključena podkonstrukcija stola i standardne noge
* S355J2+N sa procesom otvrdnjavanja Cr75M+
* Uključen premaz na podkonstrukciji stola
* Radna ploča sa dvostrukom preciznom skalom i rasterom 50 x 50 mm
* Zaobljene ivice i rupe
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Dobavljač
Registrovan od: 2006
600 Oglasi online
Trustseal icon
Pozvati
Pošalji upit
Zemljaus
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.
Telefon & Faks
+43 2236 ... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Mašina za zavarivanje sa više procesa 400 amp GYS NEOPULSE 400 CW
more images
Italija Concordia Sagittaria
674 km
Mašina za zavarivanje sa više procesa 400 amp
GYSNEOPULSE 400 CW
Provereni trgovac
Mali oglas
Sistem zavarivanja KEMPPI Pro MIG 500
Nemačka Nemačka
1.043 km
Sistem zavarivanja
KEMPPIPro MIG 500
Provereni trgovac
Inertni zavarivač gasa 500 A ESS 520-2 MW  ESS DVK 17
Nemačka Wiefelstede
1.395 km
Inertni zavarivač gasa 500 A