HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Novo
Lokacija
Austrija Austrija
Zavarivački sto HISWeld HIS16V33015 - Aktion
more Images
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
HISWeld HIS16V33015 - Aktion
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Zavarivački sto
Proizvođač:
HISWeld
Model:
HIS16V33015 - Aktion
Stanje:
novo
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
2351 Wiener Neudorf, Österreich Austrija
Opis
Stanje: novo
Vreme isporuke: oko 2 - 4 nedelje od naručivanja
Radna površina: 3000 x 1500 mm
Nosivost: 3000 kg
Težina: 755 kg
Visina bočnih stranica: 100 mm
Debljina radne ploče: 12 mm
Prečnik otvora: 16 mm
NAŠI PREMIUM STOLNI SISTEMI SA 16MM RASTEROM OTVORA PREDSTAVLJAJU STANDARD ZA KOMERCIJALNU I INDUSTRIJSKU PRIMENU. 3D MODELI ČINE OSNOVU CELOG SISTEMA. SISTEM SE MOŽE FLEKSIBILNO PROŠIRIVATI SA SVIH PET STRANA.
Naši stolovi se odlikuju visokim stepenom tvrdoće sa NOVOM CR75M+ POVRŠINOM, veoma visokom preciznošću od +/- 0,05 mm na celoj površini stola i uskim tolerancijama prečnika otvora na celu mrežu.
3D normirani stol za zavarivanje i stezanje,
3000 x 1500 x 100 mm sa Cr75M+ površinskom zaštitom
Stolni sistem: 16 mm
Debljina materijala: 12 mm
Specijalna anti-lepljiva površinska obrada protiv špricanja prilikom zavarivanja
uključuje podkonstrukciju stola i standardne nogare
* S355J2+N sa procedurom kaljenja Cr75M+
* Otvori: 16 mm, debljina materijala: 12 mm
* Uključuje obloženu podkonstrukciju stola
* Bočna stranica 100 mm, dvoredni raster otvora, razmak otvora 25 mm
* Stolna ploča sa dvostranom finom skalom i mrežom 50 x 50 mm