Hedelius C60S-1200
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Werlte Nemačka
Vertikalni obradni centar Hedelius C60S-1200
more Images
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Hedelius C60S-1200
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Vertikalni obradni centar
Proizvođač:
Hedelius
Model:
C60S-1200
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Am Zirkel 23, 49757 Werlte, Deutschland Nemačka
Opis
CNC obradni centar Hedelius C60S -1200
Upravljanje: Heidenhain iTNC 530
Godina proizvodnje: 2016
Interni broj mašine: 9
Radni hodovi:
X-osovina: 1.200 mm
Y-osovina: 620 mm
Z-osovina: 520 mm
Stezna površina: 1.550 x 600 mm