CNC obradni centar Hedelius BC 100-2500
Upravljanje: Heidenhain iTNC 530
Godina proizvodnje: 2005
Interni broj mašine: 59
Hodovi:
X osa: 2.500 mm
Y osa: 1.000 mm
Z osa: 770 mm
Radna površina: 3.220 x 1.000 mm
Nosivost stola: cca 3.000 kg
Prihvat: SK 50
Magacin alata: 30 pozicija
Obrtaji vretena: 20 - 5.000 o/min
Oprema:
- Sistem za filtraciju rashladne tečnosti 900 l
- Unutrašnje hlađenje
- Transporter strugotine
- Elektronski ručni točak
- Pregradni zid za klatno obradu
- Magnetna ploča 2x 1.000 x 800 mm
Gbodoy Ryw Dspfx Ad Sel
- Stolni taster TS27R
- Priprema za merni taster
Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.
Godina proizvodnje: 2005
Interni broj mašine: 59
Hodovi:
X osa: 2.500 mm
Y osa: 1.000 mm
Z osa: 770 mm
Nosivost stola: cca 3.000 kg
Prihvat: SK 50
Magacin alata: 30 pozicija
Oprema:
- Unutrašnje hlađenje
- Transporter strugotine
- Elektronski ručni točak