HAB S280-12E4WDS
EXW Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Sittard Holandija
more Images
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
HAB S280-12E4WDS
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
маказаста дизалица
Proizvođač:
HAB
Model:
S280-12E4WDS
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
dobro (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
EXW Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
Nusterweg 100-102, 6136 KV Sittard, Nederland Holandija
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
600 kg
Visina dizanja:
28.000 mm
Podizna snaga:
600 kg/m
Dužina platforme:
5.100 mm
Širina platforme:
1.200 mm
Ukupna težina:
15.950 kg
Transportna dužina:
5.550 mm
Transportna širina:
1.250 mm
Transportna visina:
3.180 mm
Građevinska visina:
3.180 mm
Vrsta goriva:
električni
Stanje pneumatika:
70 procenat
Međuosovinsko rastojanje:
4.100 mm
Klirens od tla:
200 mm
Boja:
plava
Oprema:
UVV bezbednosna provera, pogon na sve točkove
Opis
=== SPECIFIKACIJE ===
• Godina proizvodnje: 2016
• Radni sati: Nisu navedeni
• Širina mašine: 1,20 m
• Pogonski sistem: 4WD (pogon na sva četiri točka)
• Vožnja u punoj visini: Da
• Produženje platforme: Da (1,90 m)
• Pogon: Električni
• Radna visina: 28,00 m
• Kapacitet platforme: 600 kg
• Tip baterije: 48V / 800Ah
• Automatsko nivelisanje oslonaca: Da
• Veličina platforme: 5,10 × 1,20 m
• Gume: Nisu specificirane (verovatno terenske)
• CE-certifikat: Da
• Težina mašine: 15.950 kg
• Za unutrašnju/spoljašnju upotrebu: Obe
=== GLAVNE KARAKTERISTIKE ===
Pažljivo odabrana iz proverljivih, pouzdanih izvora
CE-certifikat i kompletna dokumentacija uključeni
Giedsxw Tgvspfx Ad Sjt
Odmah spremna za upotrebu i transport
Detaljna tehnička dokumentacija dostupna
Odlično stanje (5/5).
Šara pneumatika napred i pozadi: 70%.