Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Swivel linearna jedinica Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
more Images
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Festo DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Swivel linearna jedinica
Proizvođač:
Festo
Model:
DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski rotari cilindar, pogon, pneumatski cilindar, vazdušni cilindar, swivel linearna jedinica
-Festo tip: DSL-32-50-270-P-S2-CC-KF
Gedsd S Dahspfx Ad Sebl
-Piston: Ø 32 mm
-Moždani udar: 50 mm
-Swivel ugao: 0 do 272°
-Max. Pritisak: 8 bar