Festo DNU-32-105-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatikzylinder Festo DNU-32-105-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Festo DNU-32-105-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatikzylinder
Proizvođač:
Festo
Model:
DNU-32-105-PPV-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, pneumatski ovnovi, vazdušni ovnovi
-Proizvođač: Festo, standardni tip cilindra DNU-32-105-PPV-A
-Moždani udar: 105 mm
-Piston: Ø 32 mm
-Piston šipka: Ø 12 mm / M10 x 1.25