Festo DNC-50-50-PPV-A
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNC-50-50-PPV-A
more Images
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Festo DNC-50-50-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Model:
DNC-50-50-PPV-A
Stanje:
dobro (polovno)
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
Opis
Pneumatski cilindar, vazdušni cilindar, pneumatski klip, vazdušni klip
-Hod: 50 mm
-Prečnik klipa: Ø mm
-Klipnjača: 20 mm (priključak navoj M 16 x1,25)
-Ukupna dužina: 230 mm
Gbedpfxsb A S D Ho Ad Sol
-Ukupna dužina kada je izvučen: 280 mm