Festo DNC-50-80PPV-A
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNC-50-80PPV-A
more Images
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Festo DNC-50-80PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Model:
DNC-50-80PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Gbsdpfefbg Rcox Ad Sol
-Moždani udar: 80 mm
-Prečnik klipa: 50 mm
-Piston šipka: 20 mm
-Jastuče za kraj pozicije: podesivo sa obe strane
-Max. Pritisak: 12 bar