Festo DC-100-0500PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DC-100-0500PPV
more Images
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
Festo DC-100-0500PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DC-100-0500PPV
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
Opis
Pneumatski cilindar, vazdušni cilindar, normirani cilindar, stezni cilindar
Gbodpfedkzvtsx Ad Sol
-Proizvođač: Festo
-Tip: DC-100-0500PPV
-Klip: Ø 100 mm
-Hod: 500 mm
-Pritisak: maks. 12 bar