Festo DC-100-0140PPV
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DC-100-0140PPV
more Images
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Festo DC-100-0140PPV
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DC-100-0140PPV
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo
-Tip: DC-100-0140PPV
-Piston: Ø 100 mm
-Moždani udar: 140 mm
Gbjdpfedkzvdjx Ad Ssl
-Pritisak: max. 12 bar