CMZ TA-15-YS-640+GL20
Godina proizvodnje
Lokacija
Nemačka Nemačka
CNC lathe CMZ TA-15-YS-640+GL20
more Images
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
CNC lathe
Proizvođač:
CMZ
Model:
TA-15-YS-640+GL20
Godina proizvodnje:
Lokacija:
, Nemačka Nemačka
Opis
Prečnik obrade: 120 mm
Dužina obrade: 640 mm
Upravljanje: Fanuc 32iT
Ukupna priključna snaga: 45 kW
Težina mašine: cca. 8,5 t
CNC strug sa robotskom rukom, 4 ose
CMZ TA-15-YS-640+GL20
Godina proizvodnje: 2023
Upravljanje: Fanuc 32iT
Y-osovina: 120 mm
Z-osovina: 640 mm
Ukupno vreme uključenja: 8122 h
Radno/spindl vreme: 4834 h
Ukupno vreme obrade: 3127 h
Glavna vretena: 14/8 kW, 4.500 min⁻¹, prihvat vretena: A2-6, prolaz šipke: 52 mm
Prolaz šipke
Kontra vreteno: 14/8 kW, 4.500 min⁻¹, prihvat vretena: A2-6, prolaz šipke: 52 mm
Prolaz šipke
Gisdsy Nfdmopfx Ambet
Oprema i opcije:
Servomotorom upravljan dvostruki rotacioni hvatač 2x180°, nadzor trajanja alata TLM, revolver sa 15 pozicija sa NT-55, pogonski alati, rigidno narezivanje navoja, 70 bar