cazeneuve HBX360BC
Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
Lokacija
Courbevoie Francuska
Univerzalni strug cazeneuve HBX360BC
more Images
cazeneuve HBX360BC
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Univerzalni strug
Proizvođač:
cazeneuve
Model:
HBX360BC
Godina proizvodnje:
1984
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
293 Bd. St. Denis, 92400 Courbevoie, France Francuska
Pozvati
Tehnički detalji
Prolaz vretena:
37 mm
Prečnik obrade:
360 mm
Širina centra:
750 mm
Brzina vretena (maks.):
3.000 o/min
Opis
Digitalni prikaz Newall, 2 ose
Kapacitet 750x360 mm
Provrt glavnog vretena 37 mm