Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
Godina proizvodnje
Lokacija
London Ujedinjeno Kraljevstvo
Čiler Carrier Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Čiler
Proizvođač:
Carrier
Model:
Carrier Chiller 30RBP-430-0095-PE
Broj mašine:
M2019011975
Godina proizvodnje:
2019
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Cena i lokacija
Lokacija:
Shelton Street 71-75, WC2H 9JQ London, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Pozvati
Tehnički detalji
Rashladni kapacitet:
430 kW (584,64 KS)
Opis
Carrier Chiller 30 RBP-430-0095-PE (AquaSnap serija)
Tip: Vazdušno hlađeni rashladni agregat
Model: 30RBP-430-0095-PE
Varijanta: 30RBM/RBP
Serijski broj: M2019011975
Godina proizvodnje i provere: 06/2019
Proizvođač: Carrier SCS, Montluel, Francuska (United Technologies, Carrier Corporation, SAD)
Tehničke specifikacije:
Nazivni kapacitet hlađenja: 430 kW
Rashladno sredstvo: R-410A
Kolo A: 23,50 kg / Kolo B: 26,70 kg
Ukupna količina: 50,2 kg
Gsdpfx Asxb D Rajmbsit
GWP: 2088
Kompresori: Danfoss Scroll SH240A4ACE (sa termičkom zaštitom)
Napajanje: 400 V / 3 faze / 50 Hz
Maksimalna radna struja: 340 A
Maksimalna struja pri startovanju: 210 A
Ulazna snaga: 210 kW
Radni temperaturni opseg: –20 °C do +52 °C
Neto težina: 2760 kg
Stepen zaštite: IP54
Podaci o pritisku
Rashladno sredstvo: R-410A
Dozvoljeni pritisak (min/max):
Visoka strana (PS): –1,0 / 44,2 bar (–99,0 / 4420,0 kPa)
Niska strana (PS): –1,0 / 31,1 bar (–99,0 / 3110,0 kPa)
Podešavanje sigurnosnog ventila: 42 bar
Podešavanje sigurnosne membrane: 45 bar
Test pritisak: 15,0 bar (test na curenje jedinice)