Atlet UFS250DTFVRF480
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2007
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Winterswijk Holandija
Četvorosmerni dohvat kamion Atlet UFS250DTFVRF480
more Images
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Atlet UFS250DTFVRF480
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Četvorosmerni dohvat kamion
Proizvođač:
Atlet
Model:
UFS250DTFVRF480
Broj mašine:
UFS46430/06
Godina proizvodnje:
2007
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
9.012 h
Cena i lokacija
VB plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Koningsweg 219, 7102 DT Winterswijk, Holandija Holandija
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
2.500 kg
Visina dizanja:
4.800 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip jarma:
triplex
Građevinska visina:
2.600 mm
Tip pogona:
Elektro
Referentni broj:
771
Ažuriranje:
Opis
Četvorosmerni šubmast viljuškar
Broj šasije: UFS46430/06
Težište tereta: 500
Tip jarbola: triplex
Gsdsyxuh Hspfx Ad Sebl
Stanje: spreman za upotrebu i potpuno funkcionalan
Tehničko stanje: dobro
Prednje gume: poliuretan
Zadnje gume: poliuretan
Baterija: 48V