Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Godina proizvodnje
Lokacija
Nemačka Nemačka
Arburg 520S-1500-400 Arburg 520S-1500-400
more Images
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Arburg 520S-1500-400
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Arburg 520S-1500-400
Proizvođač:
Arburg
Model:
520S-1500-400
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
spreman za upotrebu (polovno)
Radni sati:
9.171 h
Cena i lokacija
Lokacija:
, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Sila stezanja:
1.600 kN
Prečnik puža:
45 mm
Proizvođač kontrolera:
ARBURG
Referentni broj:
DE-INJ-ARB-2016-00007
Ažuriranje:
Opis
Ova Arburg 520S-1500-400 mašina iz 2016. godine ima zatvornu silu od 1600 kN i prečnik puža 45 mm, što je čini pogodnom za obradu visokotemperaturnih termoplasta. SELOGICA direktna kontrola sa 15-inčnim ekranom osetljivim na dodir omogućava laku upotrebu. Iskoristite priliku da nabavite ovu hidrauličnu mašinu za brizganje plastike Arburg 520S-1500-400. Kontaktirajte nas za više informacija.
• Programibilna i kontrolisana izgradnja zatvorne sile
• Prošireni program zatvaranja sa 2 faze
• Hidraulični, servo upravljan izbacivač na pokretnoj ploči za pričvršćivanje
• Jedinica za ubrizgavanje/plastifikaciju:
• Prečnik puža: 45 mm (bez dizne)
• Izvedba sa visokootpornim habanjem
• Prsten za povratni tok od sinterovanog metala
• CrN (hrom nitrid) premaz na pužu i prstenu
• Pogodno za abrazivne, korozivne i termoplaste otporne na visoke temperature
• Tehnološki nivo 2 - servo upravljan sistem sa dve spojene pumpe:
• Dve regulisane hidraulične pumpe za precizna, paralelna kretanja
• Programibilna sila pritiska dizne i naknadni pritisak
• Kontinuirani kružni tok ulja sa dodatnim hlađenjem i filtracijom
• SELOGICA direktna kontrola:
• Ekran osetljiv na dodir sa procesnim editorom
• Prikaz na ekranu od 15 inča (38,1 cm)
• Višejezični interfejs (nemački, engleski, lokalni jezik)
• Grejna snaga zona 1-6: po 3,6 kW (230 V / 16 A)
• Temperatura grejanja cilindra do 450 °C
• Povezivanje/interfejsi:
• OPC UA interfejs (povezivanje sa MES/računarom)
• USB i CompactFlash interfejsi za skladištenje podataka
• EUROMAP 67 robotski interfejs
• Pripremljeno za ARBURG MULTILIFT robotski sistem
• Dodatna oprema:
Godpfx Amoyg I Ihobeit
• Pneumatsko napajanje sa regulatorom pritiska
• Distribucija rashladne vode sa podešavanjem krugova i indikatorima protoka
• 400 V / 50 Hz, sa neutralnim provodnikom