50 Watt Faserlaser Fiberlaser MD Laser 50 Watt 150mm Linse 50RAY150GE
Godina proizvodnje
2025
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Straubenhardt Nemačka
Mašina za graviranje 50 Watt Faserlaser Fiberlaser MD Laser 50 Watt 150mm Linse 50RAY150GE
more Images
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za graviranje
Proizvođač:
50 Watt Faserlaser Fiberlaser MD Laser
Model:
50 Watt 150mm Linse 50RAY150GE
Broj mašine:
GE-50RAY
Godina proizvodnje:
2025
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Appellhof 15, 75334 Straubenhardt, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Ulazni napon:
230 V
Vrsta ulazne struje:
Jednosmerna struja
Snaga lasera:
50 W
Vrsta hlađenja:
vazduh
Ukupna širina:
530 mm
Ukupna visina:
770 mm
Ukupna dužina:
796 mm
Ukupna težina:
254 kg
Trajanje garancije:
36 meseci
Tip podešavanja visine:
električni
Širina otvora vrata:
530 mm
Visina otvora vrata:
300 mm
Dužina stola:
203 mm
Širina stola:
430 mm
Talasna dužina lasera:
1.064 nm
Ulazna frekvencija:
100 Hz
Oprema:
kabina
Opis
Naše usluge:
Lična isporuka i instalacija
Podešavanje i instrukcija na licu mesta ili na daljinu
Stalna podrška za pitanja ili probleme
Servis i rezervni delovi direktno iz Nemačke
Tehnički detalji (u zavisnosti od modela):
Snaga lasera: 50 vati, 100 vati ili 200 vati
Talasna dužina: 1064 nm
Frekvencijski opseg: 20-100 Hz
Veličina panela za obeležavanje: 150k150 mm (opcije: 50, 70, 110 mm glava)
Ponovite preciznost: ± 0.003 mm
Brzina graviranja: ≤ 7000 mm / s
Softver za obeležavanje: EZCAD na nemačkom / engleskom jeziku
Pilot Laser: Jednostavan pregled
Laserski klasa: 1
Opseg radne temperature: 14-30 ° C
Fokusiranje: Električna kolona za podizanje sa kontrolom motora
Maks. visina komponente: oko 300 mm
Priključak: 230V
Hlađenje: Vazdušno hlađenje
Težina: oko 170 kg (zavisno od modela)
Operativni troškovi: Nizak
Vek trajanja: Preko 100.000 radnih sati bez održavanja
Oprema: Rešetka rupe za čvora
Raznovrsnost materijala: Obeležavanje širokog spektra materijala
Uključujući:
Glava 150k150 mm, dostupne su i druge veličine