‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
EXW Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2024
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Konstanz Nemačka
Dizel Generator Euro 5 ‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA HPY04100ASRH Euro5
more Images
YouTube video
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Dizel Generator Euro 5
Proizvođač:
‼️HELVETICA POWER‼️100KW/125KVA
Model:
HPY04100ASRH Euro5
Godina proizvodnje:
2024
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
EXW Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
78467 Konstanz, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Ukupna težina:
1.610 kg
Vrsta goriva:
dizel
Boja:
žuta
Snaga:
100 kW (135,96 KS)
Izlazna struja:
180 A
Izlazni napon:
400 V
Izlazna frekvencija:
50 Hz
Tip izlazne struje:
trofazni
Nominalna snaga:
100 kW (135,96 KS)
Nazivna snaga (prividna):
125 kVA
Kontinuirana snaga:
100 kW (135,96 KS)
Kontinuirana (prividna) snaga:
125 kVA
Ukupna dužina:
2.900 mm
Ukupna širina:
1.150 mm
Ukupna visina:
1.600 mm
Maksimalna brzina obrtanja:
1.500 o/min
Proizvođač motora:
Yunnei EURO 5
Vrsta hlađenja:
voda
Emisioni razred:
Euro 5
Oprema:
AdBlue
Referentni broj:
HPY04100ASRH
Ažuriranje:
Opis
HELVETICA POWER nudi: 100 kW / 125 kVA Stage V elektroagregat / agregat za rezervno napajanje / dizel generator
Video služi kao primer – tačnu opremu molimo proverite pre kupovine!
⭐️ uključuje grejač ulja i vode
⭐️ Izvedba sa zvučnom izolacijom (Super Silent), CE-uskladjena prema važećim regulativama
⭐️ Stage V (EU) / Euro 5 usklađen – odgovora važećim propisima o emisijama i odobren za upotrebu
⭐️ Alternator sa 100% bakarnim namotajem
⭐️ ATS jedinica (automatizovani preklop na rezervno napajanje)
⭐️ Digitalna kontrola + ugrađena daljinska kontrola
⭐️ Dizel motor Yunnei Stage V za kontinuirani rad
⭐️ AVR sistem (automatska regulacija napona zavisno od opterećenja)
⭐️ Generator se isporučuje sa praktičnom i robusnom žutom kamionskom ceradom (za zaštitu)
Garancija / Servis
⭐️ Jednogodišnja fabrička garancija!
⭐️ Naš partner za osiguranje: Allianz Suisse / Allianz Deutschland (za Evropu)
⭐️ Dostupan servis u Švajcarskoj i širom Evrope
Plaćanje / Isporuka
⭐️ Plaćanje: po kupovini
⭐️ Isporuka uz doplatu moguća širom Evrope (kopno)
🚚 Preuzimanje: magacin Kefikon (TG, Švajcarska) ili Konstanca (Nemačka)
Gbjdpfeyvktajx Ad Ssl
🚚 Isporuka širom sveta na upit
👍 Dobrodošli su i upiti od trgovaca – pišite nam!
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
👍 Tražite drugi agregat?
👍 Agregati za rezervno napajanje od 7 kW do 100 kW dostupni odmah iz magacina CH / DE.
⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️ ⭐️
Ključne reči: elektroagregat, generator, agregat za rezervno napajanje, dizel agregat, benzinski agregat, gasni agregat, inverter generator, sinhroni generator, asinhroni generator, trofazni generator, monofazni generator, 230V generator, 400V generator, industrijski agregat, profesionalni generator, tihi generator, mobilni generator, prenosivi generator, stacionarni generator, agregat za kućnu rezervu, agregat za privredu, agregat za industriju, agregat za poljoprivredu, agregat za gradilište, agregat za radionice, server rezervno napajanje, PV-rezervno napajanje, hibridni generator, ATS, automatska preklopna jedinica, razvodnik struje, CEE generator, industrijski priključak, generator sa AVR-om, regulator napona, uređaj za napajanje, agregat za hitne slučajeve, građevinski agregat.