Takisawa TM4000Y2
Godina proizvodnje
2023
Stanje
izložbena mašina (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Sheffield Ujedinjeno Kraljevstvo
CNC centar za okretanje i mlevenje Takisawa TM4000Y2
more Images
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Takisawa TM4000Y2
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
CNC centar za okretanje i mlevenje
Proizvođač:
Takisawa
Model:
TM4000Y2
Broj mašine:
TJGP2065
Godina proizvodnje:
2023
Stanje:
kao novo (izložbena mašina)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Albion Works, Attercliffe Road, S4 7WW Sheffield, United Kingdom Ujedinjeno Kraljevstvo
Opis
TAKISAWA TM-4000Y2 FANUC 31i B2 – STANJE KAO NOVO, GODINA PROIZVODNJE 2023
CNC MULTIFUNKCIONALNI STRUG SA GORNJOM I DONJOM Y-OSOM, STEZNA GLAVA 10" + 8" (STANDARDNA).
OPREMLJEN SA:
– Jedinica za zrak
– Pneumatski presostat
– Sistem za prečišćavanje vretena zrakom
– Y-os hod: –50 +70 mm – gornji revolver (Y1 osa)
Godpfxjxrnwls Amboit
– Y-os hod: –50 +30 mm – donji revolver (Y2 osa)
– Transporter strugotine – izbacivanje sa desne strane (tip šarke, MORETECH Japan)
– Sistem za izduvavanje zraka – desno vreteno
– Funkcija detekcije abnormalnog opterećenja
– Funkcija pozicioniranja radne faze (C-os, funkcija preskakanja obrtnog momenta)
– Cevi za dovod rashladne tečnosti iznad vretena – levo i desno vreteno
– Pumpe rashladne tečnosti – 3x 400W
– Separator ulja (ulje/voda) + kutija
– Hidraulički presostat
– LED osvetljenje
– Sistem automatskog podmazivanja i skupljač
– Priručnici za mašinu i uputstva za rukovaoca
– Nivelaciona ploča montirana na revolveru
– Automatsko gašenje napajanja
– Trafo 415V / 3 faze / 50Hz
– Standardan paket alata
– Poklopac za revolver (6 kom) x 2
– Servo revolver (donji, Y2 osa) – 12 pozicija sa pogonskim alatima
– Servo revolver (gornji, Y1 osa) – 12 pozicija sa pogonskim alatima
– 8" hidraulična stezna glava sa 3 čeljusti, prohodna – KITAGAWA BR-08, desno vreteno
– 10" hidraulična stezna glava sa 3 čeljusti, prohodna – KITAGAWA BR-10, levo vreteno
– Direktan unos dimenzija prema crtežu
– Funkcija helikoidalne interpolacije
– Raku-Raku nadzorni sistem
– Pumpa za rashladnu tečnost visokog pritiska za šipke (NIHON) 2x
– Signalna lampa (3 boje)
– Interfejs za automatski dovod šipki (višestruki magacin)
– Izbacivač sa transporterom za gotove delove
– Ručni uredjaj za brzo podešavanje alata (obe glave)
– AI Contour Control II
– Nadogradnja transportera strugotine (MORETECH Japan)
– Aksijalni pogonski alat ER32, 6000 o/min, odnos 1:1, eksterno hlađenje x4
– Radijalni pogonski alat ER32, 6000 o/min, odnos 1:1, eksterno hlađenje x4
KARAKTERISTIKE MAŠINE
Dvostruko vreteno, dvostruki revolver sa Y-osom (CNC centar za okretanje).
2x po 12-stanica visokoprecizna servo revolvera
Levo vreteno – 4.200 o/min
Desno vreteno – 5.000 o/min
Gornji i donji revolver – 6.000 o/min brzina pogonskih alata
Gornji revolver Y1 osa: (–50 +70 mm)
Donji revolver Y2 osa: (–50 +30 mm)
Standardna veličina stezne glave: 10” + 8”
KAPACITET MAŠINE
Standardni prečnik obrade: Ø215 mm
Maksimalni prečnik obrade: Ø215 mm
Maksimalna dužina obrade: 800 mm
Kapacitet za šipke (levo vreteno): Ø82 mm
Kapacitet za šipke (desno vreteno): Ø65 mm
HODOVI OSI
Gornji revolver X1: 230/120 mm
Gornji revolver Y1: 120 (–50 +70) mm
Gornji revolver Z1: 800 mm
Donji revolver X2: 210/80 mm
Donji revolver Y2: 80 (–50 +30) mm
Donji revolver Z2: 800 mm
A osa (desno vreteno): 900 mm
LEVO VRETENO
Stezna glava: Ø254 mm (10”)
Broj obrtaja: 4.200 o/min
Minimalni ugao indeksiranja (C osa): 0.001°
Nosač vretena: A2-8
Prolaz vretena: Ø94 mm
DESNO VRETENO
Stezna glava: Ø203 mm (8”)
Broj obrtaja: 5.000 o/min
Nosač vretena: A2-6
Prolaz vretena: Ø77 mm
Unutrašnji prečnik ležaja: 120 mm
REVOLVERI
Broj alata (gornji/donji): 12
Prizma za alat: 25 mm
Prizma za urezivač: 40 mm
Prečnik za glodanje: 20 mm