Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata
Still RX20-18

Fiksna cena plus PDV
8.350 €
Stanje
Polovno
Lokacija
Wijchen Holandija
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata Still RX20-18
more Images
YouTube video
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18
Still RX20-18

Osnovni podaci

Oznaka mašine:
Viljuškar električni Still RX20-18, godina 2022, 233 radna sata
Proizvođač:
Still
Model:
RX20-18
Stanje:
polovno
Radni sati:
233 h

Cena i lokacija

Fiksna cena plus PDV
8.350 €
Lokacija:
Havenweg 6, 6603AS Wijchen, Nederland Holandija
Pozvati

Tehnički detalji

Dimenzije i težina

Ukupna dužina:
1.940 mm
Ukupna širina:
1.140 mm
Ukupna visina:
2.160 mm
Visina dizanja:
3.280 mm
Slobodno podizanje:
1.480 mm

Motor i menjač

Vrsta goriva:
električni

Priključci

Dužina viljuške:
1.140 mm
Širina viljuške:
1.130 mm

Dalji detalji

Boja:
žuta
Tip jarma:
dupleks

Detalji ponude

ID oglasa:
A222-89127
Referentni broj:
WKH11.599
Ažuriranje:
последњи пут дана 18.10.2026

Opis

Godina proizvodnje: 2022
Sopstvena težina: 2.700 kg
Nosivost: 1.800 kg

- Godina proizvodnje: 2022
- Dostupna dokumentacija: Da
- Prisutna CE oznaka: Da
- Prisutan CE sertifikat: Ne
- Serijski broj: 516223Y01122
- Radni sati: 233
- Nosivost: 1800 kg
- Visina podizanja: 3280 mm
- Visina prolaza: 2160 mm
- Slobodna visina podizanja: 1480 mm
- Dužina viljuškara: 1140 mm
- Maksimalna širina viljuškara: 1130 mm
- Minimalna širina viljuškara: 410 mm
- Broj točkova: 3 točka
- Dodatna oprema: Bočno pomeranje, podešavanje viljuškara
- Opcione opreme: Gume koje ne ostavljaju tragove, slobodno podizanje, radna svetla, radio, puna kabina, grejanje, sistem za vaganje
- Jarbol: Dupleks
- Pogonska jedinica: Električna
- Informacije o bateriji:
- └ Proizvođač/tip: 05 EPZS 0625 SC
Isdpfszkh Diox Ad Istn
- └ Godina proizvodnje baterije: 2021
- └ Kapacitet: 625Ah
- └ Napon baterije: 48V
- └ Rezultat testa baterije: 100%
- └ Dužina korita [mm]: 830
- └ Širina korita [mm]: 630
- └ Visina korita [mm]: 630

- Dimenzije za transport: 1944 mm x 1149 mm x 2160 mm (d x š x v)
- Težina za transport [kg]: 2700 kg
- Paketi za transport [kom]: 1

Finansijske informacije
PDV: Navedena cena je bez PDV-a
PDV/različita stopa oporezivanja: PDV se može odbiti za preduzeća

Dostava i zamena su moguće u bilo koje vreme za sve proizvode iz industrijskog asortimana

Koen van Lent

Oglas je automatski preveden. Moguće su greške u prevodu.

Dobavljač

Registrovan od: 2017

684 Oglasi online

Trustseal icon
Pozvati

Pošalji upit

Zemljaus 
Nemačka
Austrija
Švajcarska
Sjedinjene Američke Države
Ujedinjeno Kraljevstvo
Francuska
Belgija
Španija
Meksiko
Italija
Holandija
Poljska
Ruska Federacija
Belorusija (Bjelorusija)
Ukrajina
Estonija
Turska
Novi Zeland
Irska
Češka Republika
Danska
Finska
Švedska
Norveška
Luksemburg
Grčka
Litvanija
Letonija
Island
Portugal
Brazil
Venecuela
Argentina
Mađarska
Slovačka
Rumunija
Moldavija
Slovenija
Srbija
Crna Gora
Albanija
Hrvatska
Bugarska
Severna Makedonija
Bosna i Hercegovina
Izrael
Egipat
Maroko
Indija
Indonezija
Južna Koreja
Japan
Tajland
Malezija
Vijetnam
Kina, Narodna Republika
Tajvan
Iran
Bangladeš
Napomena: Vaš upit će biti proslijeđen svim prodavcima u kategoriji mašina. Na taj način možete dobiti veliki broj ponuda.
Zahtev nije mogla biti poslata. Molimo pokušajte ponovo kasnije.

Telefon & Faks

+31 487 2... oglasi
Ovi oglasi bi vas takođe mogli zanimati.
Mali oglas
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati Still RX20-18
more images
Holandija Wijchen
1.426 km
Električni viljuškar Still RX20-18, godina 2018, 5593 radnih sati
StillRX20-18
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012 Still RX20-18P/h
more images
Holandija Wijchen
1.426 km
Električni viljuškar Still RX20-18P/h 2012
StillRX20-18P/h
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL STILL RX20-18PL
more images
Oss
1.435 km
VS-23091 Električni viljuškar sa triplex jarbolom Still RX20-18PL
STILLRX20-18PL
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
Still RX 20-18 Still RX 20-18
more images
Nemačka Stuttgart
1.055 km
Still RX 20-18
StillRX 20-18
Pozvati
Mali oglas
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
more images
Oss
1.435 km
VS-22885 Električni viljuškar Still RX20-18
STILLRX20-18
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
more images
Nemačka Nürtingen
1.032 km
Elektro trotočkaš
StillRX 20-18
Pozvati
Mali oglas
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
Elektro trotočkaš Still RX 20-18
more images
Nemačka Nürtingen
1.032 km
Elektro trotočkaš
StillRX 20-18
Pozvati
Mali oglas
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
Električni viljuškar za 4 točka Still RX 20-18PH  6214
more images
Stuhr
1.345 km
Električni viljuškar za 4 točka
StillRX 20-18PH 6214
Pozvati
Mali oglas
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18 STILL RX20-18
more images
Oss
1.435 km
VS-23047 električni trostrani viljuškar Still RX20-18
STILLRX20-18
Provereni trgovac
Pozvati
Mali oglas
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
Viljuškar STILL RX20-18
more images
Holandija Veen
1.463 km
Viljuškar
STILLRX20-18
Pozvati