SCHULER E4-600-3.35-762
Godina proizvodnje
Lokacija
Strassberg Nemačka
Pressenstrasse SCHULER E4-600-3.35-762
more Images
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
SCHULER E4-600-3.35-762
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pressenstrasse
Proizvođač:
SCHULER
Model:
E4-600-3.35-762
Godina proizvodnje:
Cena i lokacija
Lokacija prodavca:
Kreuzsteig 6, 72479 Strassberg, Nemačka Nemačka
Opis
Ukupna sila pritiska: 600 t
Klip hod: 762 mm
Podešavanje klipa: 406 mm
Visina ugradnje (hod na dnu, podešavanje na vrhu): 1322 mm
Udaljenost između stubova L-R: 3700 mm
Površina stezanja tabele cca: 3350 k 2134 mm
Površina za stezanje potisača cca: 3350 k 2134 mm
Sila jastuka u tabeli: 180 t
Jastuk moždani udar: 305 mm
Gedpfx Ameuqdizsboit
Izbacivač u ovnu: 60 t
Hod izbacivača u ovnu: 230 mm
Broj udaraca u minuti: 16 min-1
Zahtev za napajanje: 90 kV