Samzon MPT2000-15
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Dalmose Danska
Mobilni okretač paleta Samzon MPT2000-15
more Images
YouTube video
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Samzon MPT2000-15
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mobilni okretač paleta
Proizvođač:
Samzon
Model:
MPT2000-15
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Hovedgaden 19, 4261 Dalmose, Danmark Danska
Pozvati
Tehnički detalji
Menjač paleta:
ručni
Opis
Samzon Mobile Pallet Turner 2000-15 je opremljen najnovijom generacijom mehaničkih i elektronskih komponenti. Pogonska jedinica je opremljena električnim motorom snage 2,2 kW, dok se oleodinamički sistem kontroliše motorom od 3 kW sa ugrađenom pumpom.
Servo upravljanje – lako manevrisanje volanom.
Maksimalno otvaranje do 2000mm / minimalno 550mm
Gedpfx Asw U R D Iombeit
Maksimalna težina do 1500kg
24V - 210Ah