PROTON BSK-1200-700*700
EXW Fiksna cena plus PDV
Godina proizvodnje
2026
Stanje
Novo (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Luckenwalde Nemačka
Bazena za skidanje laka PROTON BSK-1200-700*700
more Images
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
PROTON BSK-1200-700*700
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Bazena za skidanje laka
Proizvođač:
PROTON
Model:
BSK-1200-700*700
Godina proizvodnje:
2026
Stanje:
novo
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
EXW Fiksna cena plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija:
Anhaltstraße 30, 14943 Luckenwalde, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Ulazni napon:
380 V
Ulazna frekvencija:
50 Hz
Grejna snaga:
22 kW (29,91 KS)
Ukupna širina:
1.070 mm
Ukupna dužina:
1.555 mm
Ukupna visina:
1.058 mm
Trajanje garancije:
24 meseci
Oprema:
dizalica
Opis
⭐⭐⭐⭐⭐
⚡ Vrhunska usluga ⚡ Brza isporuka ⚡ Profesionalna podrška!
✅ Proizvodnja po narudžbini
✅ Potpuno nov, nekorišćen profesionalni industrijski proizvod
✅ 2 godine garancije
⏱️ Rok isporuke: oko 4 nedelje nakon prijema uplate
📦 Molimo vas da dodatno proverite trenutnu dostupnost na lageru.
➖➖➖➖➖
⭐ Proton BSK kade za skidanje boje – BSK-1200-700×700
PROFESIONALNO REŠENJE ZA HEMIJSKO UKLANJANJE BOJE!
☘️ Jednostavna za upotrebu ☘️ Čisto radno okruženje ☘️ Brzo rešenje
✅ Grejana kada za skidanje boje
✅ Pogodna za procese sa prahom i mokrim premazima
✅ Za vešalice, radne komade i neispravne nanose
✅ Automatski termostat za održavanje temperature
✅ Digitalni tajmer sa signalom na kraju procesa
✅ Poklopac sa šarkama za smanjenje širenja pare u radnom prostoru
✅ Pražnjenje preko kuglastog ventila od nerdjajućeg čelika
✅ CE usklađena izvedba
✅ Dostupne razne dodatne opcije
➖➖➖➖➖
Tehničke karakteristike:
✔️ Model: BSK-1200-700×700
Gbsdpjfw Nvxefx Ad Sol
✔️ Korisna dimenzija: 1200 x 700 x 700 mm
✔️ Unutrašnje dimenzije: 1270 x 770 x 820 mm
✔️ Spoljašnje dimenzije: 1380 x 880 x 1058 mm
✔️ Maks. kapacitet punjenja: cca 724 L
✔️ Grejači: 4 x 5,5 kW
✔️ Instalirana snaga: cca 22 kW
✔️ Nazivna struja: cca 31,8 A
✔️ Preporučena osiguračka: 50 A
✔️ Izduvni ventilator: 1 x 1,5 kW
✔️ Priključak izduva: Ø250 mm