MORI SEIKI NH 4000 DCG
Godina proizvodnje
Lokacija
Oelde Nemačka
Machining Center - horizontalno MORI SEIKI NH 4000 DCG
more Images
YouTube video
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
MORI SEIKI NH 4000 DCG
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Machining Center - horizontalno
Proizvođač:
MORI SEIKI
Model:
NH 4000 DCG
Godina proizvodnje:
Lokacija:
D-59302 Oelde Nemačka
Opis
X-Travel 560 mm
I-putovanje 560 mm,
Z-putovanje 630 mm,
kontrola MSKS 701 III MAPPS
Maks. brzina 14.000 o / min / -1
Gsdpfowbi Adox Ad Sobl
Pogonska snaga - glavno vreteno 18, 5 / 11 kV
Maks. obrtni moment 120 Nm
Držač za alat MAS BT 40
Udaljenost od centra vretena do stola 80 - 640 mm
Udaljenost između nosa vretena i centra stola 100 - 730 mm
Broj paleta 2
Veličina palete 400 k 400 mm
maks. radni predmet težina 400 kg
maks. radni predmet prečnik 630 mm,
Mak. radni predmet visina 900 mm,
Vreme promene palete 6.0 sek
B-osa 0.001 °
Broj pozicija alata 60 poz.
Držač za alat MAS BT 40
maks. prečnik alata 70 / (140) mm,
maks. dužina alata 400 mm,
maks. težina alata 8.0 kg
Brzo kretanje ( KS / I / Z ) 50 m / min
Brzina uvlačenja 0 - 50.000 mm / min
Brzina uvlačenja slavine 0 - 1.260 mm / min