KOHLER 30.400.900-2000.2H
Godina proizvodnje
2010
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Knittlingen Nemačka
Mašina za ravnanje i dupli obrtni haspel KOHLER 30.400.900-2000.2H
more Images
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
KOHLER 30.400.900-2000.2H
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Mašina za ravnanje i dupli obrtni haspel
Proizvođač:
KOHLER
Model:
30.400.900-2000.2H
Godina proizvodnje:
2010
Stanje:
veoma dobro (polovno)
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Cena i lokacija
Lokacija:
Im Gröner 16, 75438 Knittlingen, Deutschland Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Broj ravnalnih valjaka:
9
Maksimalna visina proizvoda:
3 mm
Prečnik ravnajućeg valjka:
30 mm
Radna širina:
400 mm
Unutrašnji prečnik kotura:
360 mm
Spoljni prečnik kalema:
1.700 mm