KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3
Stanje
Polovno
Lokacija
Kirchheim unter Teck Nemačka
Cilindrična mašina za mlevenje - Univerzalna KELLENBERGER KEL-VARIA UR175-1000 BEMA 90-3
more Images
Podaci o mašini
Cena i lokacija
Lokacija:
73230 Kirchheim Nemačka
Opis
Prečnik brušenja 350 mm
dužina brušenja 1000 mm
Visina vrha 175 mm
Zahtev za prostor cca. 3,6 / 3,5 m
Kao globalni lider u oblasti Kellenberger – Remont /
Retrofit, ne samo da smo u mogućnosti da naknadno ugraditi mašine u novom kvalitetu mašine.
i sa garancijom, ali takođe može da vam pruži
Usluga za vaše mašine je:
Kellenberger Kel-Varia serija sa Kelco 90 kontrolom.
Mehanički remont:
-Kompletna mašina remontovana u skladu sa protokolom merenja Kellenberger
-Nova servis-prijateljski kabina
-Prefarbavanje
Gisdpfx Aouwv H Hombet
Električni remont:
-Novi moderan CNC cilindrični sistem za brušenje sa
BEMA Pokreni brušenje površina
-Novoizgrađena kontrolni kabinet
-Nova tehnologija pogona
-Zamena svih električnih žica Berus, prekidači pritiska, itd
-Nove apsolutne staklene vage u k i z
-Novi apsolutni enkoder (na-B-osi)
Standardni:
-VSS sa MK5 konusom, opciono sa adapterom MK5 / kratkim konusom
-RST sa MK4 konusa. Opciono sa finim podešavanjem
-Brušenje glave T1 / T2 / T3
-T1 prečnik točak 400mm
-T2 prečnik točak 300mm