Kalmar DCG250-12LB
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2016
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Hamburg Nemačka
Dizel viljuškari Kalmar DCG250-12LB
more Images
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Kalmar DCG250-12LB
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Dizel viljuškari
Proizvođač:
Kalmar
Model:
DCG250-12LB
Godina proizvodnje:
2016
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
20.771 h
Cena i lokacija
VB plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Liebigstraße 38, 22113 Hamburg, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
25.000 kg
Visina dizanja:
4.060 mm
Vrsta goriva:
dizel
Tip jarma:
simpleks
Građevinska visina:
3.800 mm
Širina nosivog rama viljuškara:
3.050 mm
Dužina viljuške:
2.340 mm
Prazna masa vozila:
34.800 kg
Ukupna dužina:
6.300 mm
Tip pogona:
Diesel
Radna širina:
3.050 mm
Opis
Dizel viljuškar
Težište opterećenja: 1200
Gsdpfx Ameu Dzaxobjit
Širina viljuške: 250 mm
Debljina viljuške: 100 mm