Kalmar DCG 250-12
VB plus PDV
Godina proizvodnje
2022
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Meschede Nemačka
Dizel viljuškari Kalmar DCG 250-12
more Images
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Kalmar DCG 250-12
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Dizel viljuškari
Proizvođač:
Kalmar
Model:
DCG 250-12
Godina proizvodnje:
2022
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
219 h
Cena i lokacija
VB plus PDV
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Am Waller Bach 21, 59872 Meschede, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
25.000 kg
Visina dizanja:
4.000 mm
Vrsta goriva:
dizel
Tip jarma:
simpleks
Građevinska visina:
3.820 mm
Dužina viljuške:
3.000 mm
Tip pogona:
Diesel
Opis
Dizel viljuškar
Težište nosivosti: 1200
Gbodpfjyig H Sox Ad Sol
Širina viljuški: 250 mm
Debljina viljuški: 110 mm
Tip jarbola: standardni
Tehničko stanje: veoma dobro
Prednje gume tip: pneumatske
Prednje gume dimenzije: 14.00x24
Stanje prednjih guma: 80 - 100%
Zadnje gume tip: pneumatske
Zadnje gume dimenzije: 14.00x24
Stanje zadnjih guma: 80 - 100%