Hangcha CPD50-XD6-SI28
Godina proizvodnje
2023
Stanje
Polovno (potpuno funkcionalan)
Lokacija
Essen Nemačka
Električni viljuškar za 4 točka Hangcha CPD50-XD6-SI28
more Images
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Hangcha CPD50-XD6-SI28
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Električni viljuškar za 4 točka
Proizvođač:
Hangcha
Model:
CPD50-XD6-SI28
Godina proizvodnje:
2023
Stanje:
polovno
Funkcionalnost:
potpuno funkcionalan
Radni sati:
36 h
Cena i lokacija
Izdavanje:
moguće je
Lokacija prodavca:
Wilhelm-Beckmann-Straße 16, 45307 Essen, Nemačka Nemačka
Pozvati
Tehnički detalji
Nosivost:
5.000 kg
Visina dizanja:
5.000 mm
Slobodno podizanje:
1.600 mm
Vrsta goriva:
električni
Tip jarma:
triplex
Građevinska visina:
2.450 mm
Snaga:
28 kW (38,07 KS)
Dužina viljuške:
1.220 mm
Prazna masa vozila:
7.150 kg
Ukupna dužina:
3.921 mm
Tip pogona:
Elektro
Radna širina:
1.458 mm
Opis
Elektro četvorotočkaš (viljuškar)
Težište tereta: 600
ISO klasa: ISO klasa 4 = 5.000 - 10.000 kg
Tip jarbola: Troslojni (Triplex)
Stanje: Kao nov
Tehničko stanje: Veoma dobro
Prednje gume tip: Non Marking (ne ostavljaju tragove)
Stanje prednjih guma: 80 - 100%
Zadnje gume tip: Non Marking (ne ostavljaju tragove)
Stanje zadnjih guma: 80 - 100%
Baterija Volt: 77V