Festo DZH-40-50-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DZH-40-50-PPV-A
more Images
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Festo DZH-40-50-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DZH-40-50-PPV-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindar, ravan cilindar, pneumatski pogon, pečat
-Moždani udar: 50 mm
-Piston: Ø 40 mm
-Piston šipka: Ø 16 mm