Festo DNU-80-500-PPV-A
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNU-80-500-PPV-A
more Images
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Festo DNU-80-500-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Model:
DNU-80-500-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Lokacija prodavca:
Stahlstraße 37, 26215 Wiefelstede, Nemačka Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Proizvođač: Festo tip DNU-80-500-PPV-A
-Prečnik klipa: 80 mm
-Moždani udar: 500 mm
Gbsdofd Iugjpfx Ad Sol
-Max. Pritisak: 12 bar