Festo DNU-32-420-PPV-A
Wiefelstede Nemačka
Pneumatikzylinder Festo DNU-32-420-PPV-A
more Images
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Festo DNU-32-420-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatikzylinder
Model:
DNU-32-420-PPV-A
Stanje:
dobro (polovno)
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, pneumatski ovnovi, vazdušni ovnovi
-Proizvođač: Festo, standardni tip cilindra DNU-32-420-PPV-A
-Moždani udar: 420 mm
-Piston: Ø 32 mm
-Piston šipka: Ø 12 mm / M10x1.25