Festo DNC-63-80-PPV-A
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DNC-63-80-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Festo DNC-63-80-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Model:
DNC-63-80-PPV-A
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
Opis
-Moždani udar: 80 mm
Godpfx Adefbcl Ae Sebl
-Prečnik klipa: 63 mm
-Piston šipka: 20 mm
-Prigušivanje krajnje pozicije: podesivo sa obe strane
-pritisak: 12 bar