Festo DNC-63-600-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindar Festo DNC-63-600-PPV-A
more Images
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Festo DNC-63-600-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindar
Proizvođač:
Festo
Model:
DNC-63-600-PPV-A
Stanje:
polovno
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, Deutschland Nemačka
Opis
-Proizvođač: Festo, standardni cilindarski tip DNC-63-600-PPV-A
-Moždani udar: 600 mm
-Piston: Ø 63 mm
- Piston šipka: Ø 20 mm / M16 x 1.5
-max. pritisak: 12 bar