Festo DNC-40-160-PPV-A
Fiksna cena plus PDV
Stanje
Polovno
Lokacija
Wiefelstede Nemačka
Pneumatski cilindri Festo DNC-40-160-PPV-A
more Images
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Festo DNC-40-160-PPV-A
Podaci o mašini
Oznaka mašine:
Pneumatski cilindri
Proizvođač:
Festo
Model:
DNC-40-160-PPV-A
Stanje:
dobro (polovno)
Cena i lokacija
Fiksna cena plus PDV
Lokacija:
26215 Wiefelstede, DE Nemačka
Opis
Pneumatski cilindrini, vazdušni cilindrini, standardni cilindrini, stezanje cilindara
-Festo tip: DNC-40-160-PPV-A
-Piston: Ø 40 mm
-Moždani udar: 160 mm
Godpfx Aded S A U Ss Sobl
-Max. Pritisak: 12 bar